ZCB Producent zewnętrznych parapetów ceramicznych Zbierski Zbigniew

Producent oryginalnych parapetów z gwarancją

Parapety
ul. Nadbrzeżna 34a, 72-010 Police zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
ZCB Producent zewnętrznych parapetów ceramicznych Zbierski Zbigniew

Informacje

Opis działalności
Firma ZCB Zbigniew Zbierski znajduje się w Policach, województwie zachodniopomorskim. Istniejemy od 1983 roku. Zajmujemy się produkcją parapetów ceramicznych, znanych na rynku jako parapety typu S. Kształt naszych płytek został wymyślony i opatentowany przez założyciela firmy, Zbigniewa Zbierskiego.
Produkty i usługi
Nasza firma swoją działalność rozpoczęła od ceramiki ozdobnej. Po zamianie ustroju, głównym profilem firmy stała się ceramika budowlana. Specjalnością naszej firmy jest produkcja ceramicznych parapetów zewnętrznych.


Zbigniew Zbierski, założyciel naszej firmy, wymyślił i opatentował płytki typu S. Miał na celu stworzenie płytek o eleganckim wyglądzie i niespotykanym kształcie. Na przestrzeni lat stały się one popularne, a my nabraliśmy doświadczenia w produkcji parapetów klinkierowych. Zbudowaliśmy nową linię produkcyjną i opracowaliśmy technologie pozwalającą na produkcje takiego kształtu płytek.


Parapety ceramiczne charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością. Są przyjazne dla środowiska i estetyczne, wyprodukowane z wyjątkowo odpornego tworzywa i odporne na warunki atmosferyczne. Naszym celem jest dopasowanie oferty do stale zmieniającego się rynku.


Oferujemy płytki parapetowe w 6 rozmiarach oraz 6 kolorach. Klienci mogą zakupić płytki o kolorze białym, grafitowym, ceglastym, kasztanowym, czekoladowym i czarnego brązu.


Udzielamy gwarancji nasze parapety. Zachęcamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń