Biuro rachunkowe kamena s.c. Joanna Smolińska, Zyta Kosicka-Szyszyło

Prowadzenie ksiąg rachunkowych i usługi doradcze.

Biura rachunkowe
ul. Piłsudskiego 6A/1, 72-010 Police zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(91) 333 38 03
Adres korespondencyjny
ul. Piłsudskiego 6A/1, 72-010 Police zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Kamena to biuro rachunkowe zlokalizowane w Policach, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielkami firmy są Joanna Smolińska i Zyta Kosicka-Szyszyło.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w obsłudze osób fizycznych oraz małych i średnich firm w zakresie usług księgowych. Dla osób pracujących za granicą rozliczenia podatkowe wykonujemy również bez konieczności wizyty w naszej firmie. Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz usługi doradcze.

Współpraca z nami gwarantuje szybki zwrot podatku z zagranicy bez ukrytych opłat i prowizji. Zapewniamy usługi z zakresu obsługi podatkowej, takie jak: sporządzanie deklaracji podatkowych miesięcznych i rocznych (PIT 4R, PIT 8B, PIT 11, PIT 36, PIT 37, PIT 38, VAT 7, CIT i inne), rozliczanie deklaracji podatkowych dla osób pracujących w Norwegii, Danii, Szwecji, Holandii, na Ukrainie i w innych krajach Unii Europejskiej, rozliczenia z PFRON, obsługa księgowa projektów unijnych.

Oferujemy również pełną obsługę finansowo-kadrową, a w tym:
- prowadzenie ksiąg rachunkowych - pełna księgowość, książka przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, karta podatkowa,
- rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych,
- przekazywanie drogą elektroniczną dokumentów ZUS,
- ustalanie zdolności kredytowej oraz sporządzanie biznesplanu,
- pełna obsługa kadrowo-płacowa,
- rejestracja podmiotów gospodarczych (ewidencja gminna).

Zajmujemy się również rozliczaniem deklaracji podatkowych dla osób pracujących w Norwegii, Danii, Szwecji, Holandii czy na Ukrainie oraz innych krajach Unii Europejskiej. Zapewniamy rozliczanie świadczeń rodzinnych, socjalnych czy zasiłków chorobowych, a także rozliczanie ubezpieczeń w UE.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Gorzów Wielkopolski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń