Dowolny Kaprys

Wyroby cukiernicze

Produkcja wyrobów cukierniczych
ul. Piaskowa 40/5, 72-010 Police zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dowolny Kaprys
ul. Piaskowa 40/5, 72-010 Police zachodniopomorskie
NIP
8513282284
Telefon
Dowolny Kaprys

Informacje

Opis działalności firmy Dowolny Kaprys w Police
Dowolny Kaprys istnieje na rynku od 2022 roku i działa w branży cukiernicze wyroby. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonamy powierzone nam zadania. Obszar naszego działania obejmuje województwo zachodniopomorskie, a siedziba naszej firmy mieści się w mieście Police. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest produkcja wyrobów cukierniczych. Wykonujemy na zamówienie rozmaite słodkości, począwszy od ciastek, poprzez ciasta, kończąc na tortach. Nasze produkty znakomicie sprawdzą się podczas imprez okolicznościowych, takich jak urodziny, imieniny czy śluby.

W naszej pracy cenimy sobie wysoką precyzję wykonania i dbałość o szczegóły. Dokładamy wszelkich starań, aby wyroby nie tylko smakowały, ale też cieszyły oko i obłędnie wyglądały. Wykorzystujemy najlepszej jakości składniki, pochodzące od renomowanych dostawców.

Oferujemy:

- babki cytrynowe,
- babki piaskowe,
- keksy,
- torty owocowe,
- ciasta okolicznościowe,
- torty dziecięce,
- torty weselne.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Wykonujemy dowolne kompozycje, w zależności od potrzeb i oczekiwań. Chętnie podejmiemy się realizacji nawet najtrudniejszych zleceń.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, poszerzyliśmy naszą ofertę o domowe pierogi. Jesteśmy przekonani, że zasmakują każdemu!

W razie pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Dowolny Kaprys z lokalizacji: Police świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
policki

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń