Medentes Wojciech Kaczmarek lek. stomatolog

Usługi lekarskie specjalistyczne i pełen zakres opieki stomatologicznej

Stomatolodzy i protetycy
72-005 Przecław 93e zachodniopomorskie
(6 reviews) napisz opinię
Medentes Wojciech Kaczmarek lek. stomatolog
72-005 Przecław 93e zachodniopomorskie
NIP
7511212310
Telefon
Media społecznościowe
Może cię zainteresować
Medentes Wojciech Kaczmarek lek. stomatolog

Informacje

Opis działalności firmy Medentes Wojciech Kaczmarek lek. stomatolog w Przecław
W Gabinecie Stomatologicznym Medantes oprócz opieki stomatologicznej w szerokim zakresie, oferujemy również konsultacje z wieloma specjalistami, takimi jak alergolog, pulmonolog, czy też pediatra i dermatolog. Nasza przychodnia znajduje się w Przecławiu w województwie zachodniopomorskim, a założycielem jest Wojciech Kaczmarek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Gabinecie Stomatologicznym Medantes działamy już od 2008 roku. Naszym pacjentom oferujemy specjalistyczne usługi medyczne w bardzo szerokim zakresie, od pulmonologii, przez alergologię i po pediatrię i dermatologię. Naszą główną specjalizacją jest jednak stomatologia zachowawcza z endodoncją.

W Medantes wiemy, jak stresująca może być wizyta u dentysty, nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie stworzyć bezpieczną, profesjonalną atmosferę dla naszych pacjentów. Oferujemy znieczulenie - wybierając nasz gabinet, nie muszą się Państwa obawiać bólu.

Nasza oferta obejmuje takie zakresy leczenia dentystycznego jak między innymi:

- PROFILAKTYKA - usuwanie złogów nazębnych za pomocą ultradźwięków, czyszczenie osadów piaskarką profilaktyczną,
- LECZENIE ZACHOWAWCZE,
- ESTETYKA - wybielanie, licówki kompozytowe i pełnoceramiczne,
- LECZENIE ENDODONTYCZNE (kanałowe) - mikroskop endodontyczny, maszynowe opracowywanie i trójwymiarowe termokondensacyjne wypełnienie kanałów korzeniowych,
- LECZENIE CHIRURGICZNE - implanty, sterowana regeneracja tkanek, usuwanie zębów zatrzymanych, torbieli,
- LECZENIE PROTETYCZNE - implantoprotetyka, korony i mosty pełnoceramiczne, protezy bezklamrowe, protezy acetalowe,
- LECZENIE PARODONTOLOGICZNE,
- LECZENIE ORTODONTYCZNE - aparaty stałe i ruchome,
- PEDODONCJA leczenie dzieci.

Oferujemy pełny zakres opieki zdrowotnej dla dzieci i nie tylko. Konsultacje wykonują u nas tacy specjaliści jak ortopedzi, fizjoterapeuci, pediatrzy, pulmonolodzy i alergolodzy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.Zasięg działania
Firma Medentes Wojciech Kaczmarek lek. stomatolog z lokalizacji: Przecław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
choszczeński, goleniowski, Gorzów Wielkopolski, gryfiński, kamieński, kołobrzeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki, Szczecin, Świnoujście

Opinie

(6 reviews) napisz opinię
I
Irek
Mimo obaw przyszedłem na wybielanie zębów i jestem bardzo zadowolony. Nie pojawiła się nadwrażliwość ani żaden inny skutek uboczny, a efekt wybielania przerósł moje oczekiwania. Bardzo polecam!
K
S
Katarzyna Szczecin
Polecam gabinet - super podejście!!!!!!!!!!
E
L
Egor Lyudkevich
Wiktor Drożdżal is the best doctor ever. Bardzo uprzejmy, staranny, na bardzo wysokim poziomie profesjonalizmu. Polecam.
M
K
;
mama Kacpra ;-)
Nigdy jeszcze nie spotkałam stomatologa z takim podejściem do dziecka jak Pan Wiktor Drożdżal. Anielska cierpliwość, sympatyczny i rzeczowy. O tym, że jest the best świadczyć może fakt, że na wizyty do Pana Wiktora jeżdżę ze swoim "zbuntowanym histerykiem" 100km. Odwiedziłam z synkiem kilku stomatologów w okolicy, ale nikt nie potrafił poradzić sobie z moim maluchem...a Pan Wiktor radę dał. Dziękuję bardzo.
I
S
Iwona Skulska
Polecam wszystkim doktora Wiktora Drożdżala... profesjonalny, cierpliwy, ma wspaniałe podejście do pacjenta. "Medentes" to najlepsza praktyka stomatologiczna jaką w życiu spotkałam.
A
G
Aleksandra Gotłas
Jestem pacjentką Pana doktora Wojciecha Kaczmarka. Mieliśmy przyjemność poznać się w okoliczności dłutowania ósemek. Zabieg przebiegł bez komplikacji, opieka medyczna była profesjonalna. Pan doktor bardzo dba o swoich pacjentów jest wyrozumiały i cierpliwy. Posiada ogromną wiedzę, którą w umiejętny sposób wykorzystuje. Cały obiekt medyczny jest zadbany, nowoczesny i profesjonalny. Zdecydowanie polecam usługi Pana doktora. Personel zakładu jest wyszkolony i cała wizyta odbywa się zawsze w przemiłej atmosferze. Dodatkowym plusem jest fakt, że po zabiegu pacjent nie jest pozostawiony sam sobie a Pan doktor dba o stały kontakt w razie potrzeby. W punktacji od 1 do 10 wystawiam 11.