Jul-Mat Wioletta Słota

Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Kursy i szkolenia
ul. Polna 7D, 74-200 Pyrzyce zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jul-Mat Wioletta Słota

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Jul-Mat znajduje się w Pyrzycach, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Specjalizujemy się w usługach z zakresu PPOŻ oraz BHP. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2009 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Wioletta Słota.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Jul-Mat jest organizacja szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej, BHP oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. W naszej ofercie można znaleźć opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Możemy także zaproponować pomoc w opracowaniu i weryfikacji zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bhp i ppoż.. Podejmiemy się przeprowadzenia szkoleń wstępnym i okresowych BHP.

Oferujemy również:
- przeprowadzanie kontroli stanu bhp,
- opracowywanie oceny ryzyka zawodowego,
- opracowywanie instrukcji (ogólne i stanowiskowe),
- uczestnictwo w postępowaniu powypadkowym,
- szkolenia z zakresu pierwszej pomocy,
przegląd sprzętu ppoż.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Jul-Mat.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń