Dariusz Zybała Przetwórstwo mięsne, pyszne wędliny

Świeże wędliny oraz produkty mięsne

Producenci mięsa, wędlin i drobiu
74-205 Tetyń 71a zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(91) 563 74 60
Adres korespondencyjny
74-205 Tetyń 71a zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma przetwórstwa mięsnego, której właścicielem jest Dariusz Zybała, została założona już w 1996 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Tetyniu, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy cenne doświadczenie, które pozwoliło nam na ugruntowanie swojej pozycji na rynku.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się przetwórstwem oraz sprzedażą produktów mięsnych. Działamy na rynku od niemal dwudziestu pięciu lat, w związku z czym posiadamy cenne doświadczenie, które zapewniło nam ugruntowaną pozycję na rynku, a także pozwoliło rozwinąć w znacznym stopniu działalność.

Oferta naszej firmy to między innymi:
- tradycyjne wędzenie wędlin i kiełbas,
- organizacja stołów wiejskich,
- wędliny na imprezy okolicznościowe,
- produkty przetwórstwa mięsnego,
- świeże i smaczne produkty mięsne.

Głównie działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego i zaopatrujemy imprezy okolicznościowe w smaczne wędliny. Zamówienia realizujemy na rzecz Klientów indywidualnych, a także firm czy przedsiębiorców. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie.

Kadra pracownicza to odpowiednio doświadczone osoby, które przetwórstwem produktów mięsnych zajmują się od wielu lat. Doskonale znają swoje kompetencje oraz umiejętności i potrafią dobrze wybrać jak największą ilość mięsa z danego zwierzęcia. Posiadamy specjalistyczne narzędzia, które znacznie ułatwiają pracę. Gwarantujemy terminową realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy w Tetyniu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń