Dariusz Zybała Przetwórstwo mięsne, pyszne wędliny

Świeże wędliny oraz produkty mięsne

Producenci mięsa, wędlin i drobiu
74-205 Tetyń 71a zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(91) 563 74 60
Dariusz Zybała Przetwórstwo mięsne, pyszne wędliny

Informacje

Opis działalności
Firma przetwórstwa mięsnego, której właścicielem jest Dariusz Zybała, została założona już w 1996 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Tetyniu, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy cenne doświadczenie, które pozwoliło nam na ugruntowanie swojej pozycji na rynku.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się przetwórstwem oraz sprzedażą produktów mięsnych. Działamy na rynku od niemal dwudziestu pięciu lat, w związku z czym posiadamy cenne doświadczenie, które zapewniło nam ugruntowaną pozycję na rynku, a także pozwoliło rozwinąć w znacznym stopniu działalność.

Oferta naszej firmy to między innymi:
- tradycyjne wędzenie wędlin i kiełbas,
- organizacja stołów wiejskich,
- wędliny na imprezy okolicznościowe,
- produkty przetwórstwa mięsnego,
- świeże i smaczne produkty mięsne.

Głównie działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego i zaopatrujemy imprezy okolicznościowe w smaczne wędliny. Zamówienia realizujemy na rzecz Klientów indywidualnych, a także firm czy przedsiębiorców. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie.

Kadra pracownicza to odpowiednio doświadczone osoby, które przetwórstwem produktów mięsnych zajmują się od wielu lat. Doskonale znają swoje kompetencje oraz umiejętności i potrafią dobrze wybrać jak największą ilość mięsa z danego zwierzęcia. Posiadamy specjalistyczne narzędzia, które znacznie ułatwiają pracę. Gwarantujemy terminową realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy w Tetyniu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń