Hotel Irena Wczasy, noclegi turystyczne i biznesowe

Nocleg nad morzem

Hotele
ul. Aleje Wojska Polskiego 64, 76-150 Darłowo zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hotel Irena Wczasy, noclegi turystyczne i biznesowe

Informacje

Opis działalności
Hotel Irena znajduje się w Darłowie, w województwie zachodniopomorskim. Oferujemy nocleg w naszych przestronnych, schludnych pokojach.
Produkty i usługi
Zapraszamy wczasowiczów i Klientów biznesowych do odpoczynku i noclegu w naszym hotelu. Istniejemy od 1993 roku. Jesteśmy położeni w centrum Darłowa. Panuje w tym mieście leczniczy mikroklimat, aquapark, wokół są wspaniałe zabytki takie jak Kościół Mariacki i Zamek Książąt Pomorskich. Nieopodal znajduje się szeroka, piaszczysta plaża.

Oferujemy przytulne i przestronne pokoje. Dysponujemy 25 miejscami noclegowymi, w tym są pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe. Zaproponować możemy też 2 wygodne apartamenty dla wymagających gości.

Nasze pokoje są wyposażone w łazienkę z natryskiem, telewizję, lodówkę. Umieściliśmy w nich też biurka do pracy, czajniki. Klienci mogą korzystać z internetu bezprzewodowego. Znaczna większość z pokoi ma przestronne balkony z widokiem na miasto.

Nad ranem częstujemy gości pysznym śniadaniem. Jest u nas też Drink-Bar.
Możemy w naszym hotelu przechować deski windserfingowe, rowery itp. Goście mogą zaparkować swoje samochody na naszym parkingu, mamy ogrodzony teren.

Mamy nadzieje, że pobyt w naszym hotelu będzie udany. Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe