DrewBal Skład drewna

DREWNO - Najlepsza jakość w rozsądnej cenie.

Drewno
ul. Długa 1, 76-150 Darłowo zachodniopomorskie
Poniedziałek 07:00 - 18:00
Wtorek 07:00 - 18:00
Środa 07:00 - 18:00
Czwartek 07:00 - 18:00
Piątek 07:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
DrewBal Skład drewna

Informacje

Opis działalności
DrewBal od 5 lat prowadzi skład drewna w Darłowie. W naszym punkcie sprzedaży klienci znajdą wysokiej klasy boazerię i tarcicę, a także deski tarasowe, podłogowe i wykończeniowe wykonane z drewna skandynawskiego.
Produkty i usługi
Zajmujemy się sprzedażą drewna konstrukcyjnego suchego, desek boazeryjnych, desek tarasowych, podłogowych i wykończeniowych. Oferowane przez nas produkty pochodzą głównie z krajów skandynawskich. Nasz asortyment obejmuje również zestaw techniki zamocowań, preparatów do drewna oraz wielu innych produktów drzewnych i z nimi związanych. Od stycznia 2018 roku sprzedajemy także okna firmy Drutex.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie; staramy się w pełni spełnić jego oczekiwania i potrzeby. Dzięki temu dzisiaj obsługujemy na stałe ponad setkę kontrahentów z całego kraju. Liczba podmiotów podejmujących z nami współpracę stale rośnie, do czego niewątpliwie obok jakości naszych artykułów przyczyniają się wysoki poziom i kompleksowość naszej obsługi.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty jak:
- Podbitka,
- Deska boazeryjna,
- Profile drewniane
- Drewno strugane suche i mokre – słupy kwadratowe
- Drewno szorstkie suche , powietrznosuche i mokre
- Deska wykończeniowa strugana, deska czołowa strugana, deska tarasowa
- Deska podłogowa sosnowa
- Deska „calówka” sucha
- Deska 32mm szorstka sucha
- Płyta MFP
- Listwy wykończeniowe

Oferujemy także szeroki wybór akcesoriów do drewna m.in. impregnaty i oleje firmy Remmers, wkręty do drewna, kątowniki i inne zamocowania oraz pręty gwintowane.

Proponujemy asortyment w różnych klasach jakości i wytrzymałości oraz o zróżnicowanym przekroju za rozsądną cenę. Prężnie się rozwijamy, dzięki czemu w 2017 roku otworzyliśmy nową siedzibę firmy przy ul. Długiej 1 w Darłowie, w której mogą się Państwo zaopatrywać.

Na stanie magazynowym w Darłowie posiadamy około 1000m3 drewna i materiałów drewnopochodnych. Jesteśmy w stanie dostarczyć towar w dowolne miejsce w Polsce, także bezpośrednio ze Skandynawii minimalizując koszty transportu i oszczędzając Państwa czas i pieniądze.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
białogardzki, bytowski, goleniowski, gryficki, kartuski, kołobrzeski, koszaliński, lęborski, łobeski, policki, pucki, sławieński, Słupsk, Szczecin, szczecinecki, świdwiński, Świnoujście, wejherowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń