Silver Domki letniskowe nad morzem

Wypoczynek w najlepszym wydaniu

Pensjonaty, hostele i ośrodki wypoczynkowe
76-107 Rusinowo 11 zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
609 155 980
Adres korespondencyjny
76-107 Rusinowo 11 zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Silver Domki letniskowe nad morzem przyjmują gości w urokliwym Rusinowie od 2004 roku. Właścicielem jest Sylweriusz Namiel.
Produkty i usługi
Wypoczynek to wspaniały czas w życiu każdego z nas. Pozwala zregenerować baterie na czekające nas wyzwania zawodowe czy życiowe, umożliwia nam podsumowanie dotychczasowych dokonań oraz co najważniejsze, dzięki niemu czujemy się wolni jak nigdy!

Pragniemy zaoferować Państwu komfortowe domki drewniane 5-8 osobowe, domki drewniane 4-5 osobowe i domki holenderskie 5- 6 osobowe w miejscowości Rusinowo koło Jarosławca, położone 1,2 km od morza. Lokalizacja odgrywa kluczową rolę. Domki znajdują się w idealnym położeniu, wystarczająco blisko, by w parę minut dojść na piaszczyste wybrzeże, jednakże wystarczająco daleko, by odciąć się od zgiełku wakacyjnego, gdy chcemy się wyciszyć.

Nasze domki są w pełni wyposażone, w każdym z naszych domków mogą liczyć Państwo na sypialnię, salon, aneks kuchenny, taras, łazienkę oraz TV.

Na terenie posesji znajdują się: huśtawki, piaskownica, meble ogrodowe, grill, pole do siatkówki plażowej i piłki nożnej. Przy każdym domku ładny taras z ławkami, stolikiem i żeliwnym grillem.

Zapewniamy, że wczasy w Rusinowie koło Jarosławca, będą dla Państwa niezapominanym przeżyciem.

Do zobaczenia!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń