Strans Grzegorz Sałapata transport ciężarowy

Roboty ziemne i transport różnych materiałów

Transport samochodowy
ul. Młyńska 22, 73-120 Chociwel zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strans Grzegorz Sałapata transport ciężarowy

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Strans znajduje się w Chociwlu, w województwie zachodniopomorskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Grzegorz Sałapataw, zajmuje się usługami transportowymi i wynajmem maszyn budowlanych. Firma prowadzi działalność od 2003 roku. Realizuje zlecenia w regionie, w tym w Szczecinie, Stargardzie i okolicach miast.
Produkty i usługi
Dotrzymywanie terminów, atrakcyjne ceny i fachowa obsługa wyróżniają Strans na tle konkurencji. W ramach usług transportowych przedsiębiorstwo zajmuje się przewożeniem ładunków masowych i ponadgabarytowych. Dysponuje odpowiednimi ciężarówkami do wielotonowego transportu w ramach jednego kursu. Pojazdy nadają się do obsługi takich zleceń jak:
-transport zbóż,
-transport nawozów,
-transport kruszyw,
-transport maszyn,
-transport ponadgabarytowych elementów.

Maszyny i większe elementy przewożone są na naczepach niskopodwoziowych, natomiast materiały sypkie naczepami o właściwościach wywrotek. Przewozy prowadzone są na terenie Polski i poza jej granicami.

Transport kruszyw sprzedawanych przez firmę jest przez Strans realizowany głównie na place budowy. Materiał może być używany w trakcie inwestycji prowadzonych przez przedsiębiorstwo, ponieważ firma podejmuje się wykonywania prac ziemnych. Doświadczeni operatorzy firmy obsługą nowoczesne i w pełni sprawne koparki, koparkoładowarki, ładowarki i wywrotki podczas niwelacji terenu, kopania wykopów innych robót ziemnych.

Kontakt ze Strans można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo, natomiast więcej informacji o usługach znajduje się na stronie internetowej.Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe