Dworek Wiktoria Sala Weselna, Wesela, Konferencje, Noclegi

Sale weselne i organizacja wesel
ul. Kolejowa 37, 73-115 Dolice zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
505 088 503
918521953
505088503
Adres korespondencyjny
ul. Kolejowa 37, 73-115 Dolice zachodniopomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Dzień ślubu jest jednym z szczególnych wydarzeń w Waszym życiu, a przyjęcie weselne jest jego ukoronowaniem. Ten dzień zapada głęboko w pamięci, dlatego musi zostać profesjonalnie przygotowany. DWOREK WIKTORIA to nowoczesny obiekt, który został stworzony właśnie na taką okoliczność. Posiada dwie sale weselne w pełni klimatyzowane, mieszczące blisko 200 osób.
Produkty i usługi
Jeśli poszukiwana jest sala na wesela w mieście Stargard i okolicy, doskonałą propozycją do rozważenia jest Dworek Wiktoria w Dolicach.

Dzień ślubu i wesele jest jednym z szczególnych wydarzeń w Waszym życiu, a przyjęcie weselne jest jego ukoronowaniem. Ten dzień zapada głęboko w pamięci, dlatego musi zostać profesjonalnie przygotowany. DWOREK WIKTORIA to nowoczesny obiekt na wesela. Posiada dwie sale weselne w pełni klimatyzowane, mieszczące blisko 180 osób.

Czym dysponujemy?
- przestronna, nowoczesna, duża sala weselna,
- sala bankietowa.

Każdy szczegół sali jest dopasowany z szczególną starannością. Wnętrze, aranżacja czy atmosfera decyduje o udanej imprezie czy spotkaniu rodzinnym.

Organizujemy każdą imprezę począwszy od kameralnych uroczystości rodzinnych: urodziny, imieniny, rocznice, Komunie, stypy po wystawne i eleganckie przyjęcie weselne, oraz różne imprezy zorganizowane: konferencje, imprezy tematyczne tj. integracje pracowników, dancingi, wieczory panieńskie i kawalerskie, studniówki.

Każda impreza zorganizowana może być uzupełniona ciepłymi posiłkami ustalonymi indywidualnie do potrzeb gości, wybraną przez Państwa muzyką – za niewielką opłatą – graną przez orkiestrę lub Dj.

Ten nowoczesny obiekt posiada profesjonalne wyposażenie do przeprowadzenia konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych na najwyższym poziomie. Do dyspozycji gości jest stół bilardowy.

Obiekt jest profesjonalnie dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Posiada pokój z łazienką dostosowany do wymogów oraz windę, która ułatwia swobodne poruszanie się pomiędzy piętrami budynku.

Dla osób kochających przyrodę, otoczenie roślin możemy zaoferować ślub w pięknym ogrodzie. W którym uroczystość zaślubin na świeżym powietrzu, sprawi że "ten" moment stanie się urokliwy i niepowtarzalny.
Marki i specjalizacje
Oferta:
- klimatyzowane pomieszczenia w obiekcie,
- przestronna i nowoczesna sala weselna na 180 osób,
- sala bankietowa na 40 osób,
- pokoje o wysokim standardzie z łazienką,
- apartament dla Pary Młodej z atrakcjami :),
- nowoczesne zaplecze gastronomicznym z bogatą ofertą menu,
- profesjonalny sprzęt do obsługi konferencji, szkoleń, spotkań,
- wygodne miejsca parkingowe,
- udogodnienia dla osób niepełnosprawnych,
- sala bilardowa,
- salabankietowa pod namiotem na 200 osób.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Myślibórz, Pyrzyce, Szczecin, Strzelce Krajeńskie, Stargard, Gryfino, Gorzów Wielkopolski, Police, Goleniów, Choszczno

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Marta
2014-09-29 17:44:57
Szczerze polecamy Dworek Wiktoria na miejsce wymarzonego wesela! Jedzenie przepyszne w ogromnych ilościach! Wystrój sali to po prostu bajka! Sama w sobie jest z klasą, a z dodatkami tworzy niesamowitą całość. Podejście pani Agaty - właścicielki, do każdego wesela indywidualne i profesjonalne. Pokoje hotelowe bardzo czyste i dobrze dostosowane do potrzeb gości. Gorąco polecamy! Marta i Patryk