Hotel "WENUS" Imprezy okolicznościowe, sala weselna, restauracja

Malowniczy teren nad Jeziorem Miedwie, piękna przyroda otaczająca hotel Wenus

Hotele
ul. Szczecińska 21, 73-108 Kobylanka zachodniopomorskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(91) 577 90 76
Adres korespondencyjny
ul. Szczecińska 21, 73-108 Kobylanka zachodniopomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Wenus to hotel z restauracją mieszczący się w Stargardzie, w województwie zachodniopomorskim. Znajduje się w nim również sala bankietowa oraz sale konferencyjne. Przyjmuje gości już od 2003 roku. Właścicielem jest Paweł Tkacz.
Produkty i usługi
Hotel Wenus oferuje pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe zachowując przy tym najwyższe standardy. Oddajemy do dyspozycji gości jasne, zadbane pomieszczenia z pełnym umeblowaniem. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie.

Budynek znajduje się w otoczeniu malowniczych lasów, a obok leży przepiękne jezioro Miedwie. Zaletą położenia wśród natury jest możliwość organizowania ognisk oraz grilla.

Na terenie budynku znajduje się restauracja czynna od godziny 10:00 do godziny 22:00, która zapewnia pełne wyżywienie dla naszych gości. Obok restauracji znajduje się otwarty 24 godziny na dobę drink bar, w którym można częstować się szeroką gamą alkoholi, kaw oraz herbat.

Poza tym zajmujemysię organizacją imprez okolicznościowych, takich jak przyjęcia weselne czy sylwester. Posiadamy dwie sale, mieszczące do 120 lub do 200 osób. Oferujemy bogate menu kuchni staropolskiej.

Nasz hotel posiada również nowocześnie wyposażoną i przestronną salę konferencyjną na 40 osób, idealną na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Oprócz tego mamy na posiadaniu ogromny parking, dzięki czemu nasi goście mogą bezpiecznie pozostawić swoje pojazdy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty hotelu Wenus.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Szczecin, Świnoujście, choszczeński, gryficki, gryfiński, myśliborski, pyrzycki, stargardzki, szczecinecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń