Hotel Wenus Paweł Tkacz

Malowniczy teren nad Jeziorem Miedwie, piękna przyroda otaczająca Hotel Wenus.

Sale weselne i organizacja wesel
ul. Szczecińska 21, 73-108 Kobylanka zachodniopomorskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(91) 577 90 76
Adres korespondencyjny
ul. Szczecińska 21, 73-108 Kobylanka zachodniopomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Jeżeli poszukują Państwo pięknego i spokojnego miejsca do zorganizowania wystawnego i niezapomnianego przyjęcia weselnego lub innej imprezy okolicznościowej, to zapraszamy do nas. Posiadamy dwie sale, gdzie jedna sala przystosowana jest od min. 50 do max 120 osób z częścią hotelową oraz druga sala Bankietowa, która pomieści od min. 100 do max 200 osób również z częścią hotelową obok Sali.

W Hotelu Restauracji Wenus zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęcia, począwszy od dekoracji Sali i stołów skończywszy na profesjonalnej i miłej obsłudze. Nasi kucharze zapewnią Państwu wyśmienite dania przygotowywane na miejscu. Obsługujemy wszelkiego typu imprezy okolicznościowe tj. sylwester, komunie, urodziny, imieniny, chrzciny oraz te bardzo smutne spotkania rodzinne.

Organizujemy:
- wesela,
- komunie,
- chrzciny,
- bale sylwestrowe,
-studniówki,
- imprezy firmowe,
- konferencje,
- rocznice,
- przyjęcia okolicznościowe,
- imieniny itd.

Na przestronnych salach możemy zorganizować Państwu przyjęcia okolicznościowe - na Sali Wenus od 50 do 120 osób oraz na drugiej Sali Bankietowej od 100 do 200 osób. Organizujemy wesela, konferencje oraz niezapomniane przyjęcia okolicznościowe.

Z przyjemnością osobiście przedstawimy Państwu naszą ofertę menu dostępną na miejscu w Hotelu lub na naszej stronie internetowej. Dołożymy wszelkich starań, aby każdą chwilę spędzoną w naszym Hotelu wspominali Państwo z zadowoleniem.
Opis działalności
Dom Weselny - Hotel "Wenus" organizuje wesela, komunie, chrzciny, imprezy integracyjne, studniówki. Dwadzieścia sześć pokoi hotelowych o wysokim standardzie 1, 2, 3 i 4 – osobowe z toaletą, TV i Wi-Fi w cenie pokoju śniadanie. Największy atut hotelu – restauracja, drink bar czynny non stop, dwie sale weselno – bankietowe oraz sala konferencyjna, catering, ogrodzony parking, sąsiedztwo drogi nr 10.
Produkty i usługi
Hotel i Restauracja „Wenus” w Stargardzie oferuje dla swoich gości apartamenty oraz sale, w których urządzane są między innymi bale sylwestrowe, rocznice czy imieniny. Oferta hotelu jest również idealna dla osób chcących zorganizować inne przyjęcia okolicznościowe na wysokim poziomie. Cały obiekt jest bardzo dobrze przygotowany do obsługi wielu gości, a korzystanie z oferty hotelu ułatwia jego dobre położenie. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu drogi krajowej nr 10, nasi klienci mogą szybko dojechać na miejsce zorganizowanego przyjęcia czy uroczystości.

Hotel „Wenus” jest również przygotowany na przyjmowanie gości biznesowych, a oferta hotelowa gwarantuje obsługę całościową imprezy na wysokim poziomie. Jesteśmy w pełni przygotowani na organizowanie konferencji, szkoleń czy zebrań w dużej i przestronnej sali bankietowej.

Restauracja i Hotel „Wenus” oferuje swoim gościom weselnym specjalnie skomponowane propozycje menu weselnego, w którym znajdują się dania obiadowe, dania gorące i zimne. Do zestawów dołączane są także owoce, szampany i ciasta.

Hotel i Restauracja jest w stanie obsłużyć każdą wieloosobową imprezę. Firma ma doświadczenie w organizowaniu wesel, komunii, chrzcin czy studniówek. Dzięki dostępności dwóch sal bankietowych, mogących pomieścić odpowiednio ponad 100 oraz 200 osób, hotel może oferować najwyższej jakości obsługę każdej liczbie gości.

„Wenus” jest miejscem, które roztacza nad swoimi klientami przyjazną i przytulną atmosferę. Każdy gość może czuć się komfortowo dziękibogatej ofercie restauracji oraz wysokiej klasy wyposażeniu pomieszczeń hotelowych. Firma „Wenus” może pochwalić się także dużym doświadczeniem oraz szerokim gronem zadowolonych Klientów i Gości hotelowych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki przyjętej przez naszą firmę polityce realizowania dobrych praktyk, znajdziecie Państwo u nas zrozumienie potrzeb, elastyczność w dopasowaniu do nich oferty i przyjazną, życzliwą atmosferę.
Marki i specjalizacje
hotele, noclegi, nocleg, spanie, pokoje, apartamenty, imprezy integracyjne, imprezy okolicznościowe, bankiety, wesela, komunie, chrzciny, bale sylwestrowe, studniówki, imprezy firmowe, konferencje, rocznice, przyjęcia okolicznościowe, imieniny

restauracja, dobra kuchnia, drink bar non stop, catering, konferencje, sala konferencyjna, szkolenia, zebrania, prezentacje, parking strzeżony (ogrodzony), wakacje, wycieczki, wypoczynek, wypoczynek nad jeziorem, grill, imprezy barbecue, jazda konna
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń