Framex Sp. z o.o. Sp.k.

Nowoczesne Okna PCV i ALU. Tworzymy idealne rozwiązania do domów i mieszkań

Okna
ul. Szczecińska 2, 73-108 Morzyczyn zachodniopomorskie
Poniedziałek 07:00 - 16:00
Wtorek 07:00 - 16:00
Środa 07:00 - 16:00
Czwartek 07:00 - 16:00
Piątek 07:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Framex Sp. z o.o. Sp.k.

Informacje

O nas
Firma Framex - Producent okien i drzwi PCV (PCW) i Aluminiowych.

Framex to największy i najbardziej doświadczony producent okien na Pomorzu Zachodnim.

Fabryka okien Framex istnieje od 1991 roku. Jesteśmy rodzinną firmą, która z wielką dbałością o każdego klienta, od wielu lat, oferuje kompleksową obsługę w zakresie stolarki PCW i aluminiowej.

Tworzymy rozwiązania idealne do domu. Dbając o najwyższą jakość, bazując na innowacyjnych technologiach i zapewniając nowoczesny design. Okna to nasza rodzinna pasja!

Okna generujące oszczędności. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji okien dedykowanych do domów energooszczędnych i pasywnych. Okna Framex zachowują maksymalnie dużo ciepła w domu, dzięki czemu spełniają najwyższe wymogi izolacji cieplnej. Zatrzymujemy ciepło w Twoim domu i pieniądze w portfelu.

Wszystko w jednym miejscu, prosto od producenta. Bogata oferta produktów i usług Framex obejmuje zarówno indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb okna, drzwi, witryny i ogrody zimowe z PCW i aluminium oraz wachlarz akcesoriów tj. rolety materiałowe, rolety zewnętrzne i parapety.

Zawsze blisko Ciebie. Fabryka okien Framex znajduje się w Morzyczynie k. Stargardu, a nasze biura handlowe zlokalizowane są m.in. w Szczecinie i Stargardzie. Dodatkowo 24h/dobę w naszym sklepie online znajdziesz okna dostępne od ręki, w obniżonych cenach!

Innowacyjne systemy wiodących marek. Produkujemy okna PCW na bazie systemów profili Gealan, z okuciami firmy Winkhaus oraz szybami zespolonymi o współczynniku przenikalności ciepła U od 1,1 do nawet 0,5.

Nowoczesne okna serii BLUE. Okna Framex cieszą się ogromnym uznaniem klientów dzięki najwyższej klasie wykonania, najlepszych parametrów cieplnych i akustycznych. Stworzyliśmy serię okien, które spełniają najwyższe oczekiwania.

Okno to nie wszystko. W serii BLUE produkujemy również drzwi balkonowe i ogrody zimowe.
Opis działalności
Producent okien i drzwi wejściowych z PCW i Aluminium. Framex to największy i najbardziej doświadczony producent okien na Pomorzu Zachodnim. Jesteśmy rodzinną firmą, która z wielką dbałością o każdego klienta, od wielu lat, oferuje kompleksową obsługę w zakresie produkcji i montażu okien i drzwi. Od początku specjalizuje się w produkcji okien PCW (PVC) i aluminiowych. Ponad 26 lat doświadczenia w produkcji okien zapewniło nam pozycję lidera na rynku lokalnym (Szczecin, Stargard, Zachodniopomorskie).Tworzymy rozwiązania idealne do domu.
Produkty i usługi
Okna PCW, PCV Framex
Innowacyjna technologia okien PCW do domu
Idealne do mieszkań i domów okna z serii BLUE o najwyższych parametrach cieplnych i stylowych profilach.
Powstające w fabryce Framex okna PCW, bazują na nowoczesnych systemach profili Gealan, z okuciami firmy Winkhaus oraz szybami zespolonymi o współczynniku przenikalności ciepła Uf od 1,1 do nawet 0,5.

Okna Framex cieszą się ogromnym uznaniem klientów dzięki najwyższej klasie wykonania, najlepszych parametrach cieplnych i akustycznych. Stworzyliśmy serię okien, które spełniają najwyższe oczekiwania:

bluIedeal – Idealne rozwiązanie do domu! Okna z technologią rdzenia izolowanego termicznie IKD. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu zachowują maksymalnie dużo ciepła w domu, generując oszczędności.

blueMaxx – Maksymalnie dużo światła w Twoim domu! Okna z efektem niezwykle wąskich ram okiennych, które wpuszczają do pomieszczenia maksymalnie dużo światła.

blueMaxx IKD- Jeszcze więcej ciepła w Twoim domu! Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach geometrii, sześciokomorowy system profili Gealan z najwyższej jakość PCV.

Zobacz więcej

Oszczędność ciepła
Okna Framex znacząco obniżają koszty ogrzewania budynku, dzięki najwyższym współczynnikom ciepła.

Ograniczenie hałasu
Akustyka regulowana rodzajem szklenia

Arcylcolor - kolorowe profile
Odporna na zadrapania powłoka zewnętrzna okna dostępna w wielu odcieniach

Estetyczna i ciepła ramka
Dopasowana do koloru okna

Idealna statyka
Pozwala na konstrukcję wysokich okien

6-komorowe profile
Zapewniają najwyższe parametry cieplne okien

Środkowa uszczelka okna blueMaxx IKD
Dodatkowo poprawia izolacje cieplną

Bogata gama kolorów oklein
Łącznie ponad 60 odcieni z palety barw Standar, Premium, RealWood
Certyfikaty
Wszystkie produkty Framex są dopuszczone do obrotu zgodnie z najnowszym prawem, uwzględniając ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (ue) CRP NR 305/2011 z dnia 9 marca 2011 obowiązujące od 01 lipca 2013 r. Posiadają deklaracja właściwości użytkowych, certyfikaty. Framex posiada certyfikat INSTYTUTU MECHANIKI PRECYZYJNEJ NA DRZWI PRZECIWPOŻAROWE SYSTEMU PONZIO NT 78EI Z KSZTAŁTOWNIKÓW ALUMINIOWYCH Z PRZEKŁADKĄ TERMICZNĄ, ODMIANY EI60, EI30, EI15
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń