Framex Sp. z o.o. Sp.k.

Nowoczesne Okna PCW i ALU. Tworzymy idealne rozwiązania do domów i mieszkań.

Okna
ul. Szczecińska 2, 73-108 Morzyczyn zachodniopomorskie
poniedziałek 07:00 - 16:00
wtorek 07:00 - 16:00
środa 07:00 - 16:00
czwartek 07:00 - 16:00
piątek 07:00 - 16:00
sobota 08:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(91) 561 01 23
Siedziba główna Morzyczyn
okna@framex.pl
https://www.framex.pl
Biuro handlowe w Szczecinie
okna@framex.pl
https://www.framex.pl
Biuro handlowe w Stargardzie 1
michal.chalat@framex.pl
https://www.framex.pl
Biuro handlowe w Stargardzie 2
okna@framex.pl
https://www.framex.pl
Adres korespondencyjny
ul. Szczecińska 2, 73-108 Morzyczyn zachodniopomorskie

Informacje

O nas
Firma Framex - Producent okien i drzwi PCW i Aluminiowych.

Framex to największy i najbardziej doświadczony producent okien na Pomorzu Zachodnim.

Fabryka okien Framex istnieje od 1991 roku. Jesteśmy rodzinną firmą, która z wielką dbałością o każdego klienta, od wielu lat, oferuje kompleksową obsługę w zakresie stolarki PCW i aluminiowej.

Tworzymy rozwiązania idealne do domu. Dbając o najwyższą jakość, bazując na innowacyjnych technologiach i zapewniając nowoczesnydesign. Okna to nasza rodzinna pasja!

Okna generujące oszczędności. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji okien dedykowanych do domów energooszczędnych i pasywnych. Okna Framex zachowują maksymalnie dużo ciepła w domu, dzięki czemu spełniają najwyższe wymogi izolacji cieplnej. Zatrzymujemy ciepło w Twoim domu i pieniądze w portfelu.

Wszystko w jednym miejscu, prosto od producenta. Bogata oferta produktów i usług Framex obejmuje zarówno indywidualnie dopasowane doTwoich potrzeb okna, drzwi, witryny i ogrody zimowe z PCW i aluminium oraz wachlarz akcesoriów tj. rolety materiałowe, rolety zewnętrzne i parapety.

Zawsze blisko Ciebie. Fabryka okien Framex znajduje się w Morzyczynie k. Stargardu, a nasze biura handlowe zlokalizowane są m.in. w Szczecinie i Stargardzie. Dodatkowo 24h/dobę w naszym sklepie online znajdziesz okna dostępne od ręki, w obniżonych cenach!

Innowacyjne systemy wiodących marek. Produkujemy okna PCW na bazie systemów profili Gealan, z okuciami firmy Winkhaus oraz szybami zespolonymi o współczynniku przenikalności ciepła U od 1,1 do nawet 0,5.

Nowoczesne okna serii BLUE. Okna Framex cieszą się ogromnym uznaniem klientów dzięki najwyższej klasie wykonania, najlepszych parametrów cieplnych i akustycznych. Stworzyliśmy serię okien, które spełniają najwyższe oczekiwania.

Okno to nie wszystko. W serii BLUE produkujemy również drzwi balkonowe i ogrody zimowe.
Opis działalności
Producent okien i drzwi wejściowych z PCW i Aluminium. Framex to największy i najbardziej doświadczony producent okien na Pomorzu Zachodnim. Jesteśmy rodzinną firmą, która z wielką dbałością o każdego klienta, od wielu lat, oferuje kompleksową obsługę w zakrese produkcji i montażu okien i drzwi. Od początku specjalizuje się w produkcji okien PCW (PVC) i aluminiowych. Ponad 26 lat doświadczenia w produkcji okien zapewniło nam pozycję lidera na rynku lokalnym (Szczecin, Stargard, Zachodniopomorskie).Tworzymy rozwiązania idealne do domu.
Produkty i usługi
Okna PCW, PCV Framex
Innowacyjna technologia okien PCW do domu
Idealne do mieszkań i domów okna z serii BLUE o najwyższych parametrach cieplnych i stylowych profilach.
Powstające w fabryce Framex okna PCW, bazują na nowoczesnych systemach profili Gealan, z okuciami firmy Winkhaus oraz szybami zespolonymi o współczynniku przenikalności ciepła Uf od 1,1 do nawet 0,5.

Okna Framex cieszą się ogromnym uznaniem klientów dzięki najwyższej klasie wykonania, najlepszych parametrach cieplnych i akustycznych. Stworzyliśmy serię okien, które spełniają najwyższe oczekiwania:

bluIedeal – Idealne rozwiązanie do domu! Okna z technologią rdzenia izolowanego termicznie IKD. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu zachowują maksymalnie dużo ciepła w domu, generując oszczędności.

blueMaxx – Maksymalnie dużo światła w Twoim domu! Okna z efektem niezwykle wąskich ram okiennych, które wpuszczają do pomieszczenia maksymalnie dużo światła.

blueMaxx IKD- Jeszcze więcej ciepła w Twoim domu! Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach geometrii, sześciokomorowy system profili Gealan z najwyższej jakość PCV.

Zobacz więcej

Oszczędność ciepła
Okna Framex znacząco obniżają koszty ogrzewania budynku, dzięki najwyższym współczynnikom ciepła.

Ograniczenie hałasu
Akustyka regulowana rodzajem szklenia

Arcylcolor - kolorowe profile
Odporna na zadrapania powłoka zewnętrzna okna dostępna w wielu odcieniach

Estetyczna i ciepła ramka
Dopasowana do koloru okna

Idealna statyka
Pozwala na konstrukcję wysokich okien

6-komorowe profile
Zapewniają najwyższe parametry cieplne okien

Środkowa uszczelka okna blueMaxx IKD
Dodatkowo poprawia izolacje cieplną

Bogata gama kolorów oklein
Łącznie ponad 60 odcieni z palety barw Standar, Premium, RealWood
Marki i specjalizacje
Współpracując ze znanymi i cenionymi partnerami zapewniamy produkty najwyższej jakości.

Zapewniamy:
- gwarancję jakości producenta stolarki okiennej i drzwiowej,
- najnowsze rozwiązania technologiczne zastosowane przy produkcji okien i drzwi

Nasza gama produktów to: Okna PCW (PVC), okna aluminiowe, drzwi PCW (PVC), drzwi aluminiowe, drzwi wewnętrzne, fasady, ogrody zimowe, szyby, ornamenty, szprosy, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, roletki materiałowe, nawiewniki, Okna JUBILEO
Certyfikaty
Wszystkie produkty Framex są dopuszczone do obrotu zgodnie z najnowszym prawem, uwzględniając ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (ue) CRP NR 305/2011 z dnia 9 marca 2011 obowiązujące od 01 lipca 2013 r. Posiadają deklaracja właściwości użytkowych, certyfikaty. Framex posiada certyfikat INSTYTUTU MECHANIKI PRECYZYJNEJ NA DRZWI PRZECIWPOŻAROWE SYSTEMU PONZIO NT 78EI Z KSZTAŁTOWNIKÓW ALUMINIOWYCH Z PRZEKŁADKĄ TERMICZNĄ, ODMIANY EI60, EI30, EI15
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie

Media społecznościowe

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Adam
2019-05-27 10:32:36
Przyzwoite ceny
P
Paweł
2019-05-24 08:09:06
Zamówiłem komplet okien PCW do mieszkania z potrójnymi szybami, poprosiłem, aby zwrócili uwagę na akustykę i ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu teraz po zamknięciu okna (a mieszkam przy ruchliwej drodze) cisza i spokój. Okna służą już kilkanaście miesięcy i są praktycznie bezobsługowe. Szczerze polecam! Montaż też bez żadnych zastrzeżeń!