Zakład Ogólnobudowlany Eryk Koko

Budowa pieców kaflowych, kominków i grilli ogrodowych

73-112 Stara Dąbrowa 75 zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
506 773 924
Adres korespondencyjny
73-112 Stara Dąbrowa 75 zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Zakład Ogólnobudowlany ma swoją siedzibę w Starej Dąbrowie, w powiecie stargardzkim, w województwie zachodniopomorskim. Jego właścicielem jest Eryk Koko. Firma zajmuje się usługami zduńskimi.
Produkty i usługi
Od początku działalności firma Eryka Koko skupia się na usługach zduńskich i usługach budowlanych. Zatrudnia w tym celu doświadczonych pracowników i dysponuje sprawdzonymi materiałami które gwarantują wytrzymałość wykonanych konstrukcji. Przedsiębiorstwo podejmuje się m. in. budowy konstrukcji kaflowych. Mogą to być kuchnie kaflowe, a także piece kaflowe tradycyjne i z szybami. Ponadto na ofertę Zakładu Ogólnobudowlanego składają się:
-kominki kaflowe
-kominki kaflowe otwarte
-grille
-wędzarnie
-piece chlebowe
-obudowy kaflowe kominków elektrycznych

Wszystkie zlecenia wykonywane są terminowo, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. Dzięki temu każdy właściciel domu albo domku letniskowego może sobie pozwolić na zamówienie stylowego, skutecznego i taniego w eksploatacji ogrzewania.

Więcej informacji dotyczących Zakładu Ogólnobudowlanego Eryka Koko znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie usług można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Szczecin, choszczeński, goleniowski, gryficki, gryfiński, łobeski, myśliborski, pyrzycki, stargardzki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń