Świat Nieruchomości Krystyna Skworcow

Świat Nieruchomości to prężnie rozwijające się biuro nieruchomości.

Nieruchomości
ul. Bolesława Chrobrego 5a, 73-110 Stargard zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
500 296 440
Adres korespondencyjny
ul. Bolesława Chrobrego 5a, 73-110 Stargard zachodniopomorskie

Informacje

O nas
Świat Nieruchomości to profesjonalne, dynamicznie rozwijające się biuro nieruchomości, które działa na terenie województwa zachodniopomorskiego. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Krystyna Skworcow. Siedziba firmy znajduje się w Stargardzie.
Opis działalności
Świat Nieruchomości rozpoczął swoją działalność w 2015 roku. Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem nieruchomości. Nasze usługi obejmują oferty kupna, sprzedaży oraz wynajmu mieszkań, domów i lokali użytkowych. Siedziba biura znajduje się w Stargardzie. Zapraszamy do kontaktu!
Produkty i usługi
Świat Nieruchomości to prężnie rozwijające się biuro nieruchomości z oddziałami w Stargardzie i Choszcznie. Właścicielka biura Krystyna Skworcow, jako licencjonowany i profesjonalny pośrednik nieruchomości nieustannie dba o najwyższy poziom świadczonych usług.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować Państwu usługi najwyższej klasy. Z chęcią, a co najważniejsze — skutecznie wyszukujemy oferty dopasowane do konkretnych potrzeb naszych klientów. W wyborze bierzemy pod uwagę zarówno zakres cenowy, jak i upodobania stylistyczne bądź lokalizacyjne.

Oferta biura nieruchomości zawiera domy i mieszkania na sprzedaż i wynajem, ale również działki budowlane, rekreacyjne i rolne. Dysponujemy ofertami z całego województwa zachodniopomorskiego – zarówno z powiatu stargardzkiego, choszczeńskiego oraz pyrzyckiego, jak i z tzw. pasa nadmorskiego.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa marzenia, wyszukując najciekawsze oferty nieruchomości. Ponadto zapewniamy kompleksową pomoc w trakcie i po finalizacji wszelkich transakcji. Zapewniamy niezbędne bezpieczeństwo przy podpisywaniu umowy.

Gwarantujemy profesjonalizm i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Zachęcamy do kontaktu — z przyjemnością odpowiemy na każde dodatkowe pytanie.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, lubuskie

Media społecznościowe

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
G
Grzegorz
2018-05-30 11:22:26
Świetna firma , a właścicielka godna polecenia , fachowe podejście do klientów ! Jak biuro nieruchomości to tylko Świat Nieruchomości w Stargardzie ! :)
K
:
Klientka :)
2018-04-24 10:35:30
Polecam. Najlepsze biuro nieruchomości. :)