Ina-Tour S.C. Biuro Turystyki Biuro Podróży K. i R. Uldynowicz

Planuj swój urlop i wypoczywaj z nami, zaufało nam setki klientów

Biura podróży i agencje turystyczne
ul. Słoneczna 6, 73-110 Stargard zachodniopomorskie
Poniedziałek 10:00 - 17:00
Wtorek 10:00 - 17:00
Środa 10:00 - 17:00
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek 10:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(91) 573 92 32
Ina-Tour S.C. Biuro Turystyki Biuro Podróży K. i R. Uldynowicz

Informacje

Opis działalności
Zaplanuj swój urlop z nami. Od ponad 21 lat Nasi klienci wracają zadowoleni z urlopu. Proponujemy wczasy i wycieczki największych i sprawdzonych organizatorów. Z nami możesz wypocząć przez cały rok zwiedzając najciekawsze miejsca na świecie lub wylegując się na słonecznych plażach i nurkując na rafie koralowej. Wczasy i wycieczki autokarem, samolotem, na dojazd własny. Zaufaj nam.
Produkty i usługi
Biuro Turystyki Ina Tour to profesjonalna agencja podróży z wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 24 lat organizujemy wczasy i wycieczki krajowe oraz zagraniczne. Dzięki nam tysiące Klientów spędziło niezapomniane wakacje.

Oferujemy szeroki wybór wyjazdów do ponad sześćdziesięciu krajów na świecie. Proponujemy wypoczynek w normalnym standardzie, jak i wycieczki typu exclusive. W sprzedaży posiadamy podróże z różnymi formami dotarcia na miejsce: samolotem, autokarem lub własnym samochodem. Nasz asortyment obejmuje wycieczki zagraniczne i krajowe dla całej rodziny, w tym również dedykowane wyjazdy dla dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska. W naszej ofercie znaleźć można najpopularniejsze turystycznie kierunki, takie jak Grecja, Egipt, Turcja, Hiszpania, Włochy, Chorwacja, a także miejsca bardziej egzotyczne - Argentynę, Brazylię, Chiny, Gruzję, Japonię czy Indie. Posiadamy też bogaty wybór wypoczynku w polskich górach, nad morzem i jeziorami oraz wyjazdów do sanatoriów, uzdrowisk i pobytów agroturystycznych. Proponujemy wczasy, wycieczki objazdowe, rejsy, wyjazdy typu city break oraz zwiedzanie połączone z wypoczynkiem. Prowadzimy również sprzedaż biletów promowych na wielu trasach międzynarodowych - zarówno na północy, jak i południu Europy.

Szczególnie polecamy naszą ofertę wyjazdów last minute, która obejmuje wycieczki w wyjątkowo promocyjnych cenach.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, świadczymy dodatkowe usługi, między innymi turystyczne ubezpieczenia dla podróżujących za granicę oraz organizację komfortowego dojazdu na wybrane lotniska. Jesteśmy specjalistami w zakresie turystyki, ale też pasjonatami podróży, dlatego z przyjemnością i profesjonalnie udzielamy szczegółowych informacji na temat naszej oferty oraz doradzamy w wyborze kierunku wycieczki.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Nasza siedziba mieści się w Stargardzie Szczecińskim, ale obsługujemy Klientów z całej Polski.
Marki i specjalizacje
- wczasy
- wycieczki
- tanie wczasy
- tanie wycieczki
- wakacje
- lat minute
- all inclusive
- kolonie
- bilety autokarowe
- bilety promowe
- last
- promy
- rejsy wycieczkowe
- bilety lotnicze
- dojazd własny
- transfer na lotniska
- podróże
- urlop
- wycieczki autokarem
- wycieczki samolotem
- narty
- nurkowanie
- wypoczynek
- Turcja
- Egipt
- zimowisko
- wycieczki zagraniczne
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
pyrzycki, Szczecin, stargardzki, gryfiński, gryficki, Świnoujście, goleniowski, międzyrzecki, choszczeński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe