"Potyrała i Spółka" Sp.j.

Pasy napędowe i transportujące
ul. Usługowa 11, 73-110 Stargard zachodniopomorskie
(3 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(91) 469 32 99
Adres korespondencyjny
ul. Usługowa 11, 73-110 Stargard zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Potyrała to firma ze Stargardu, w województwie zachodniopomorskim. Posiada też oddział w Niepruszewie, niedaleko Poznania.
Produkty i usługi
Specjalizuje się w sprzedaży elementów do transportu wewnętrznego, takich jak taśmy. Wykonane są one z różnych wytrzymałych materiałów, takich jak PU, PVC, poliolefina, NBR, EPDM, bawełna, oraz poliester. Dostarczane są w odmianach jedno i wielowarstwowych i wyposażone w kliny prowadzące, zabieraki, perforacje lub falbany boczne. Taśmy różnią się od siebie również sposobem łączenia. Mogą być zgrzewane, klejone i łączone tworzywowymi lub metalowymi złączkami. Produkty dostępne w ofercie firmy Potyrała używane są w zakładach produkcyjnych, gospodarstwach rolniczych, a także przy wytwarzaniu żywności. Co istotne, możliwe jest nie tylko dostarczenie nowych elementów, ale również naprawienie zużytych części. Serwis prowadzony jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, by przestoje w pracy były jak najmniejsze.

Firma prowadzi sprzedaż takich artykułów jak:

- taśmy transportujące
- taśmy modularne
- taśmy do szlifierek
- taśmy do bieżni sportowych
- pasy napędowe
- węże techniczne
- koła napędowe
- łańcuchy
- zasłony wstęgowe

Pasy napędowe dzielą się m in. na płaskie, zębate, klinowe oraz wielorowkowe. W ofercie można też wyróżnić okleiny na bębny, okładziny na rolki i rolki dociskowe. Ponadto na klientów czekają złącza do taśm ipółfabrykaty z tworzyw sztucznych, idealne do wykonania linii transportu wewnętrznego.

Pracownicy firmy zajmują się również wyważaniem wałów i rolek oraz osiowaniem maszyn. Szkolą też osoby, które odpowiadają w zakładach za sprawność poszczególnych systemów transportowych.

Więcej informacji dotyczących firmy Potyrała, w tym dokładny opis produktów, znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
P
Piotrek
Polecam, bardzo udana współpraca
K
kenny
strona jak wszystkie inne
T
tomek
ale super