Potyrała i spółka sp.j.

Sprzedaż, montaż i naprawa systemów transportu wewnętrznego

Pasy napędowe i transportujące
ul. Usługowa 11, 73-110 Stargard zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(91) 469 32 99
Potyrała i spółka sp.j.

Informacje

Opis działalności
Potyrała i spółka to firma ze Stargardu, w województwie zachodniopomorskim. Posiada też oddział w Niepruszewie, niedaleko Poznania. Działa od połowy lat 90. XX wieku zajmując się sprzedażą, montażem i serwisem systemów transportujących, takich jak przenośniki taśmowe. Zlecenia wykonywane są na terenie całej Polski i w innych państwach UE.
Produkty i usługi
Transport wewnętrzny to zagadnienie bliskie właścicielom zakładów działających w różnych branżach, w tym w przemyśle spożywczym i rolnictwie. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom możliwe jest szybsze, bezpieczniejsze i mniej absorbujące pracowników działanie, a to przekłada się na konkurencyjność i zyski. W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez klientów firma Potyrała i spółka oferuje kompleksowe rozwiązania transportowe, w tym taśmy do przenośników. Dostępne są różne taśmy, wyróżniające się w każdym przypadku odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Materiały zastosowane przy produkcji to PU, PVC, poliolefina, NBR, EPDM, bawełna oraz poliester. Mogą mieć jedną lub dwie warstwy i poza odmianami gładkimi być wyposażone w kliny prowadzące, zabieraki, perforacje lub falbany boczne. Taśmy w zależności od modeli łączone są za pomocą zgrzewania, złączek i klejów.

Oferta handlowa obejmuje:
-taśmy transportujące,
-taśmy modularne,
-taśmy do szlifierek,
-taśmy do bieżni sportowych,
-pasy napędowe,
-węże techniczne,
-koła napędowe,
-łańcuchy,
-zasłony wstęgowe,
-rolki dociskowe,
-okleiny na bębny.

W sprzedaży znajdują się także okładziny na rolki, prowadnice przewodów, taśmy do bieżni i elementy z tworzyw sztucznych.
Firma Potyrała i spółka dba o dostarczone klientom konstrukcje, dlatego świadczy usługę serwisu przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. W ramach serwisu dostarczane są i wymieniane nowe części.

Pracownicy firmy zajmują się również wyważaniem wałów i rolek oraz osiowaniem maszyn. Szkolą też osoby, które odpowiadają w zakładach za sprawność poszczególnych systemów transportowych.

Więcej informacji dotyczących firmy Potyrała, w tym dokładny opis produktów umieszczono na stronie internetowej. Pytania związane z zakupem produktów i usługami, w tym serwisem najlepiej wysyłać mailowo albo kierować pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń