Willa Seniora Strumiany

Całodobowa opieka nad osobami starszymi w naszym ośrodku

Opieka prywatna nad osobami starszymi
73-110 Strumiany 1A zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
538 106 046
Adres korespondencyjny
73-110 Strumiany 1A zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Willa Seniora powstała w Strumianach, w województwie zachodniopolskim. Właścicielką tego obiektu jest Marzena Piasta-Kabzińska, która prowadzi działalność od 2009 roku. W naszym nowoczesnym obiekcie oferujemy Państwu stałą i doraźną opiekę nad osobami starszymi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Willa Seniora to nowe miejsce na mapie Strumian. Zbudowaliśmy obiekt, który jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych i mieści się w przepięknej scenografii leśnej, w Puszczy Goleniowskiej.

Budynek jest wyposażony w 12 pokoi, które, są świetnie wyposażone i mają bardzo wysokie standardy. Na terenie ośrodka znajduje się ogród zimowy, restauracja, sala rehabilitacyjna i SPA.

Stworzyliśmy to miejsce z myślą o wszystkich osobach starszych, które w podeszłym wieku potrzebują wsparcia i stałej opieki. Zapewniamy całodobową opiekę dla każdego mieszkańca Willi Seniora. Dbamy o jego zdrowie i dobre samopoczucie. Aby każdy pacjent mógł czuć się tu komfortowo, zapewniamy:
- zabiegi rehabilitacyjne,
- zajęcia dydaktyczne,
- pięć posiłków dziennie,
- opieka medyczna całą dobę,
- relaks w SPA.

Nasza kadra to doświadczone i wykwalifikowane osoby, które wyróżnia serdeczność i empatia wobec osób w podeszłym wieku.

Zapraszamy do kontaktu z naszą Willą Seniora w Strumianach. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń