Autoholowanie Autohandel

Holowanie uszkodzonych samochodów

Pomoc drogowa
73-132 Wapnica 1C zachodniopomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Autoholowanie Autohandel

Informacje

Opis działalności
Jako firma zajmująca się autoholowaniem, autohandlem na rynku funkcjonujemy od 2019 roku. Nasza siedziba mieści się w Wapnicy, w powiecie stargardzkim, w województwie zachodniopomorskim. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Naszą specjalnością są usługi z zakresu pomocy drogowej. Bardzo dobrze wiemy, że awaria samochodu, czy kolizja mogą się przydarzyć o każdej porze, dlatego działamy całodobowo. Posiadamy pojazdy z lawetą, co umożliwia nam transportowanie wszystkich pojazdów. Ponadto zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy naszym klientom zapewniają fachową pomoc i krótki czas przybycia.

Przy drobnych problemach klienci mogą liczyć też na doraźną pomoc techniczną. Jesteśmy świetnie przygotowani do reagowania w razie powtarzających się zdarzeń, takich jak:
- przebita opona,
- problem z uruchomieniem samochodu,
- zatankowane nieodpowiednie paliwo.

W ofercie mamy też transport samochodów rozbitych, czym zajmujemy się wykorzystując samochody ciężarowe z lawetą. Oferujemy transport aut rozbitych, spalonych i zdekompletowanych. W razie potrzeby zapewniamy transport lawetą albo holowanie do warsztatu, bezpiecznego miejsca, bądź innej lokalizacji wskazanej przez klienta.

Mamy spore doświadczenie w holowaniu pojazdów. Zajmujemy się holowaniem aut osobowych i dostawczych oraz motocykli i innych pojazdów. Nasza usługa autoholowania jest gwarancją bezpieczeństwa i komfortu. Pojazdy naszych klientów objęte są specjalną ochroną ubezpieczeniową. Holowanie odbywa się zawsze zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami kodeksu drogowego. Pojazdy klientów też dokładnie zabezpieczamy celu wyeliminowania problemów z transportem. Dodatkowo dbamy, by holowanie pojazdu odbywało się zawsze w widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego sposób.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, lubuskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Ania
Super firma