Zakład Przerobu Drewna Jakub Wierzbicki

Produkcja więźb dachowych, okien, drzwi i innych elementów drewnianych

Stolarze
78-400 Marcelin 18b zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład Przerobu Drewna Jakub Wierzbicki
78-400 Marcelin 18b zachodniopomorskie
NIP
6731912256
Telefon
Zakład Przerobu Drewna Jakub Wierzbicki

Informacje

Opis działalności firmy Zakład Przerobu Drewna Jakub Wierzbicki w Marcelin
Zapraszamy do współpracy z firmą Zakład Przerobu Drewna Jakub Wierzbicki! Znajdziesz nas w Marcelinie, w województwie zachodniopomorskim. Zajmujemy się usługami stolarskimi.
Produkty i usługi
Zakład Przerobu Drewna założyliśmy z pasji do produkcji trwałych i estetycznych wyrobów z naturalnych materiałów. Drewno różnych gatunków tniemy, kleimy, frezujemy i malujemy na wybrane kolory. Tworzymy elementy wykończeniowe do wnętrz oraz konstrukcje do zastosowania zewnętrznego. Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych i firm.

W ramach usług stolarskich wykonujemy m.in. kompletne więźby dachowe. Produkujemy np. belki, krowie i wiązary. Dostarczamy także:
-okna o profilach drewnianych,
-deski podłogowe,
-drzwi,
-schody,
-meble.

Wykonujemy drzwi wejściowe i wewnętrzne z litego drewna oraz konstrukcje przeszklone. Ponadto produkujemy schody proste, zabiegowe i innych odmian z balustradami. Klienci zamawiają też u nas meble przeznaczone do użytku na tarasach i w altankach oraz sprzęty do pomieszczeń. Produkujemy np. stoły i ławki.

Dodatkowych informacji o Zakładzie Przerobu Drewna udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z oferty usług stolarskich!
Zasięg działania
Firma Zakład Przerobu Drewna Jakub Wierzbicki z lokalizacji: Marcelin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie, śląskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, szczecinecki

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń