Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Woronik

Profesjonalne usługi adwokackie

Adwokaci
ul. kard. Wyszyńskiego 34/1, 78-400 Szczecinek zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
505 241 997
Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Woronik

Informacje

Opis działalności
Kancelaria Adwokacka znajduje się w Szczecinku, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Biuro prowadzi adwokat Paweł Woronik. Kancelaria oferuje pełną obsługę prawną osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym, cywilnym, karnym i innych.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług prawnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala na wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

W zakresie prawa cywilnego wykonujemy:
- roszczenia odszkodowawcze
- ochrona dóbr osobistych
- roszczenia wynikające z umów sprzedaży
- roszczeniami z umów cywilnoprawnych
- prawo własności nieruchomości

Zajmujemy się również sprawami związanymi z prawem gospodarczym i handlowym: windykacja należności, rejestracja podmiotów, przygotowywanie umów spółek handlowych, sporządzanie umów handlowych.

Prawo rodzinne:
- rozwód
- separacja
- rozdzielność majątkowa
- podział majątku wspólnego
- alimenty

Prawo pracy: projekty umów o pracę, prowadzenie spraw ze stosunku pracy, odszkodowania, odwołanie od wypowiedzenia umowy o pracę.

Sporządzamy pisma procesowe i wnioski. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu udzielane przez nas porady poparte są wieloletnią praktyką.

Oferujemy między innymi doradztwo prawne, analizę umów i dokumentów, prowadzenie postępowań sądowych, reprezentację klientów w postępowaniu przed sądami i organami administracji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
kościerski, świdwiński, gryficki, człuchowski, bytowski, koszaliński, szczecinecki, złotowski, wałecki, choszczeński, białogardzki, Słupsk, drawski, sławieński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń