Apro Design Agata Prostko

Wnętrza jak z marzeń!

Dekoratorstwo i architektura wnętrz
ul. Kwiatowa 30, 78-640 Tuczno zachodniopomorskie
(6 opinii) napisz opinię
Apro Design Agata Prostko
ul. Kwiatowa 30, 78-640 Tuczno zachodniopomorskie
NIP
5992381969
Telefon
Apro Design Agata Prostko

Informacje

Opis działalności firmy Apro Design Agata Prostko w Tuczno
Firmę Apro Design założyliśmy w 2019 roku. Nasza siedziba znajduje się w Tucznie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Właścicielką jest Agata Prostko.
Produkty i usługi
Wyspecjalizowaliśmy w projektowaniu wnętrz. Mamy w tym duże doświadczenie, które przekłada się na nieskończoną ilość ciekawych pomysłów na aranżacje wnętrz. Projektujemy wnętrza komercyjne oraz prywatne.

W ramach projektowania wnętrz zapewniamy projektowanie kuchni oraz projektowanie łazienki. Zlecić nam można zaprojektowanie wnętrza mieszkania i domu. Często projektujemy także biura oraz restauracje i lokale innego rodzaju.

W ofercie mamy też projekty “na odległość” dla inwestycji krajowych i zagranicznych oraz projekty branżowe, projekty aranżacji zieleni wokół budynków, a także projekty tarasów. Trudnimy się kompleksowymi usługami obejmującymi projektowanie i wszystkie inne etapy budowy, jak choćby nadzorowanie prac budowlanych i wykończenia pod klucz.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Apro Design.
Zasięg działania
Firma Apro Design Agata Prostko z lokalizacji: Tuczno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pilski, wałecki

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
H
Hanna
Mam zaufanie, że kuchnia będzie wyglądała, tak jak sobie wymarzyłam.
M
Marta
Zleciliśmy z mężem Pani Agacie wykonanie projektu całego mojego domu. Miałam wiele dylematów: nie wiedziałam jak poradzić sobie z rozmieszczeniem ścian działowych, oświetlenia, z rozmieszczeniem zabudowy w salonie, z kolorystyką, stylistyką. Miałam problem jak rozmieścić sprzęt w kuchni, oddzielić ją w zgrabny sposób od salonu. Od natłoku informacji, mnogości pomysłów i materiałów na rynku bolała mnie głowa. Szukałam rozwiązań w internecie, było wiele rozmów z mężem i przyjaciółmi, bo nie wiedziałam jak połączyć to wszystko, żeby miało przysłowiowe ręce i nogi... aż w końcu z mężem stwierdziliśmy, że poszukamy dobrego architekta. Znajomy mojego męża polecił nam współpracę z panią Agatą, która zaprojektowała mu jego dom jakiś czas temu. Był mega zadowolony. Od samego początku Pani Agata wzbudziła w nas zaufanie i pozytywne wrażenie. Na początku zadawała nam wiele pytań na temat tego jaki styl życia prowadzimy, co lubimy, a czego nie itd.. po każdym etapie prac była głęboko zainteresowana tym co mamy do powiedzenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panią Agata Prostko. Jej pomysłowość, profesjonalizm a przede wszystkim efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy przeszczęśliwi, ze trafiliśmy na tą kobietę. Takiego architekta możemy polecić z czystym sumieniem każdemu. Pani Agatko - pozdrawiamy serdecznie i życzymy samych sukcesów. Marta i Marek Żywińscy
D
Dagmara
Polecam te usługi. Są bardzo dobrze przygotowani do realizacji zleceń projektowych.
R
Rajmund
Wiem, że warto zlecić tym ludziom projektowanie wnętrz. Mają zmysł i wiedzą, co jest obecnie w trendach. Poza tym umieją to wszystko połączyć z funkcjonalnością.
B
Bogna
Super, że mają w ofercie też wykonanie projektów. Dla nas było to bardzo pomocne. Widać, że starają się spełnić wszelkie oczekiwania klientów.
M
G
Mikołaj Gburzyński
jak najbardziej polecam usługi pani Agaty Prostko