"Alekt" Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Leszek Jackowski

Stolarze
ul. Cechowa 6, 78-600 Wałcz zachodniopomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Strona www
Telefon
605 572 715
Adres korespondencyjny
ul. Cechowa 6, 78-600 Wałcz zachodniopomorskie

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Stolarze. "Alekt" Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Leszek Jackowski ma swoją siedzibę w miejscowości Wałcz w województwie zachodniopomorskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności "Alekt" Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Leszek Jackowski, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: ljalekt@o2.pl lub telefon: 605 572 715
Z przedstawicielem firmy "Alekt" Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Leszek Jackowski możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 78-600 Wałcz ul. Cechowa 6,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Alekt" Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Leszek Jackowski.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
klient
Stolarnia - kompetenty właściciel, solidne wyroby.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.