Tylon Usługi budowlane Piotr Tylutki

Nowoczesne i energooszczędne systemy izolacyjne.

Instalacje termoizolacyjne
ul. Chopina 2/3, 78-600 Wałcz zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Tylon Usługi budowlane Piotr Tylutki

Informacje

Opis działalności
Tylon to firma z Wałcza zajmująca się wykonywaniem dociepleń i izolacji. Specjalistyczny sprzęt, doświadczeni pracownicy oraz innowacyjne, wysokiej klasy materiały to nasze atuty, które z powodzeniem wykorzystujemy realizując zlecenia. Firmą zarządza Piotr Tylutki.
Produkty i usługi
Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu dociepleń oraz izolacji z zastosowaniem pianki PUR. Stosowane przez nas materiały pochodzą od uznanego producenta, amerykańskiej firmy Lallaform. Ich innowacyjne wykonanie gwarantuje dużą energooszczędność, bardzo dobre parametry izolacyjne oraz pełne bezpieczeństwo dla zdrowia. Dodatkowo pianki są odporne na grzyby i drobnoustroje. Korzystając z nich wykonujemy izolacje natryskowe, a nasza oferta to:

- docieplenia domów,
- docieplenia hal,
- izolację dachów,
- izolację ścian,
- izolację fundamentów,
- ocieplanie poddaszy.

Dzięki doświadczeniu naszej ekipy oraz specjalistycznemu sprzętowi wykonujemy rzetelnie i terminowo wszystkie zlecenia. Gwarantujemy również nowoczesną technologię ocieplania, w konkurencyjnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, lubuskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Monika
Super wyszło docieplanie ścian i sufitu, wszystko w terminie, a cena przystępna.
L
Leszek
Szybko i fachowo wykonana izolacja. Sam materiał świetny, nowoczesny, bardzo dobrze trzyma ciepło, a latem wręcz przeciwnie w domu jest chłodno i fajnie. No i wszystko sprawnie wykonane. Polecam.