Detal J.M.Wierzbicki

Zajmujemy się sprzedażą drewna budowlanego i innych wyrobów drewnianych

Drewno
ul. Chopina 57, 78-600 Wałcz zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
605 885 831
Detal J.M.Wierzbicki

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Detal znajduje się w Wałczu, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Działalność prowadzimy od 1998 roku. Zajmujemy się sprzedażą drewna. Właścicielem jest Jacek Wierzbicki.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż drewna. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Oferujemy drewno budowlane, deski budowlane, krawędziaki, belki, łaty, kantówki, więźby dachowe, a także płyty budowlane i płyty drewnopodobne.

Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe.
Nasze drewno sprawdzi się w większości prac budowlanych czy remontowych. Podejmujemy się też realizacji zamówień na potrzeby klienta. Sprowadzamy też materiały, gdy nie mamy go na miejscu.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń