Galerie zdjęć

Opis działalności

Dobro Pacjenta jest naszą najważniejszą wartością i celem. Jesteśmy zespołem ludzi o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych. Wykonujemy wysokospecjalistyczne świadczenia zdrowotne, prowadzimy działalność dydaktyczną, naukowo-badawczą oraz promocję zdrowia na najwyższym poziomie.

Marki i specjalizacje

- Najlepsza opieka lekarzy rodzinnych - zapisy
- Zakład Fizjoterapii - kąpiele, masaże
- wysokospecjalistyczne konsultacje lekarskie
- diagnostyka wysokospecjalistyczna (rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa)

Zapraszamy do korzystania z naszych usług bez względu na miejsce zamieszkania.

Produkty i usługi

Szpital dysponuje 873 łóżkami zgromadzonymi w 26 wysokospecjalistycznych Klinikach i Oddziałach, w których leczy się rocznie prawie 50 tysięcy Pacjentów.

Wiele Klinik cieszy się uzasadnionym prestiżem w kraju i za granicą z uwagi na stosowanie nowoczesnych i prekursorskich metod diagnostyczno - leczniczych.

Klinika Otolaryngologii i Onkologii laryngologicznej zasłynęła z zastosowania pionierskiej metody leczenia wad słuchu przy użyciu implantów Baha.

Zabiegi z zakresu radiologii zabiegowej, które obecnie należą do standardów leczniczych, wprowadzone zostały w Lublinie jako pierwsze w Polsce.

Szczególnymi osiągnięciami może również pochwalić się Klinika Położnictwa i Perinatologii kierowana przez Prof. dr hab. n. med. Jana Oleszczuka - autora programu trójstopniowej opieki perinatalnej w województwie lubelskim, którego wdrożenie zaskutkowało znacznym zmniejszeniem umieralności okołoporodowej.

Dzięki nowoczesnej aparaturze m.in. najnowszej generacji tomografowi komputerowemu, magnetycznemu rezonansowi jądrowemu oraz bogatemu zapleczu diagnostycznemu w Szpitalu wykonuje się ogromną liczbę różnego rodzaju badań z zakresu specjalistycznych usług medycznych, świadczonych na najwyższym poziomie.

W strukturze Szpitala funkcjonuje Poliklinika, skupiająca 26 specjalistycznych poradni, w których rocznie udzielanych jest prawie 170 tys. porad lekarskich.

- I miejsce dla szpitali wielospecjalistycznych powyżej 400 łóżek w ogólnopolskim konkursie medycznym Perły Medycyny 2007
- posiadamy Certyfikaty Jakości Usług Medycznych ISO 9001/2000, ISO 14001:2004, PN-EN 18001:2004, HACCP, Certyfikat Centrum Monitorowania Jakości w Służbie Zdrowia
- posiadamy nowoczesną aparaturę, sprzęt medyczny i bogate zaplecze diagnostyczne
- nasi lekarze wykonują wysokospecjalistyczne świadczenia zdrowotne na światowym poziomie
- jesteśmy zespołem ludzi o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych.

Opinie

0/1000
troche są kolejki w poliklinice, ale to pewnie dlatego ze są tam dobrzy specjaliści...
klient 2008-08-26T00:00:00Z
ten szpital jest naprawdę ok.
pacjent 2008-07-30T00:00:00Z
jest super, to chyba najlepszy szpital w Polsce
zadowolony pacjent 2008-07-11T00:00:00Z

Słowa kluczowe

szpital, zdrowie, medycyna, lekarz specjalista, porady, leczenie, lekarz rodzinny, szpital kliniczny, opieka, diagnostyka, usg, eeg, ekg, holter, radiologia, ginekologia, położnictwo, szpital przyjazny dziecku, tomografia, rezonans
Powiadom o błędzie
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij