Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie w Panoramie Firm

Opis działalności

Dobro Pacjenta jest naszą najważniejszą wartością i celem. Jesteśmy zespołem ludzi o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych. Wykonujemy wysokospecjalistyczne świadczenia zdrowotne, prowadzimy działalność dydaktyczną, naukowo-badawczą oraz promocję zdrowia na najwyższym poziomie.

O nas

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 to obecnie największy szpital lubelszczyzny, zatrudniający wybitnych specjalistów, kierowników jednostek dydaktycznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i konsultantów różnych szczebli. Z kadry tej wywodzą się prekursorzy nowatorskich rozwiązań w dziedzinie medycyny, autorzy wielu publikacji naukowych, organizatorzy prestiżowych konferencji medycznych i warsztatów praktycznych. Zatrudniamy specjalistów, których nazwiska wiele mówią w świecie medycyny i u których pacjenci chcą się leczyć. W 2013 roku co 10-ty pacjent naszego Szpitala pochodził z poza województwa lubelskiego a w niektórych Klinikach pacjenci z innych regionów kraju stanowili blisko 30% hospitalizowanych.
Szpital dysponuje 841 łóżkami zgromadzonymi w 30 wysokospecjalistycznych Oddziałach szpitalnych, w których leczy się rocznie ponad 50 000 pacjentów, a w Poliklinice i Szpitalnym Oddziale Ratunkowym udzielamy ponad 178 000 porad.
SPSK Nr 4 w 2014 r roku obchodzi 50-lecie swojego funkcjonowania na rynku ochrony zdrowia.
50-letni okres funkcjonowania szpitala charakteryzuje się ciągłym dążeniem do zmian, zmierzających ku poprawie jakości świadczonych usług zdrowotnych, warunków pobytu pacjentów oraz pracy załogi. Umiejscawia to jednocześnie nasz szpital na najwyższym poziomie referencyjności zarówno w odniesieniu do opieki nad chorymi, jak też stosowania nowoczesnych technik terapii.
Najwyższa jakość obsługi jest w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 4 standardem, zaś dobro chorego jest najwyższą wartości i celem. W trakcie dynamicznego rozwoju i konsekwencji w realizowaniu tej misji Szpital osiągnął pozycję lidera po prawej stronie Wisły.
Najwyższe kwalifikacje zawodowe, całkowite oddanie się pacjentom i pełnia zrozumienia dla ich potrzeb w trudnych chwilach choroby sprawiają, że szpital jest placówką przyjazną pacjentom. Potwierdzają to uzyskane certyfikaty a także zajmowane wysokie lokaty w plebiscytach i rankingach branżowych.

Marki i specjalizacje

- Najlepsza opieka lekarzy rodzinnych - zapisy
- Zakład Fizjoterapii - kąpiele, masaże
- wysokospecjalistyczne konsultacje lekarskie
- diagnostyka wysokospecjalistyczna (rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa)

Zapraszamy do korzystania z naszych usług bez względu na miejsce zamieszkania.

Produkty i usługi

Szpital dysponuje 873 łóżkami zgromadzonymi w 26 wysokospecjalistycznych Klinikach i Oddziałach, w których leczy się rocznie prawie 50 tysięcy Pacjentów.

Wiele Klinik cieszy się uzasadnionym prestiżem w kraju i za granicą z uwagi na stosowanie nowoczesnych i prekursorskich metod diagnostyczno - leczniczych.

Klinika Otolaryngologii i Onkologii laryngologicznej zasłynęła z zastosowania pionierskiej metody leczenia wad słuchu przy użyciu implantów Baha.

Zabiegi z zakresu radiologii zabiegowej, które obecnie należą do standardów leczniczych, wprowadzone zostały w Lublinie jako pierwsze w Polsce.

Szczególnymi osiągnięciami może również pochwalić się Klinika Położnictwa i Perinatologii kierowana przez Prof. dr hab. n. med. Jana Oleszczuka - autora programu trójstopniowej opieki perinatalnej w województwie lubelskim, którego wdrożenie zaskutkowało znacznym zmniejszeniem umieralności okołoporodowej.

Dzięki nowoczesnej aparaturze m.in. najnowszej generacji tomografowi komputerowemu, magnetycznemu rezonansowi jądrowemu oraz bogatemu zapleczu diagnostycznemu w Szpitalu wykonuje się ogromną liczbę różnego rodzaju badań z zakresu specjalistycznych usług medycznych, świadczonych na najwyższym poziomie.

W strukturze Szpitala funkcjonuje Poliklinika, skupiająca 26 specjalistycznych poradni, w których rocznie udzielanych jest prawie 170 tys. porad lekarskich.

- I miejsce dla szpitali wielospecjalistycznych powyżej 400 łóżek w ogólnopolskim konkursie medycznym Perły Medycyny 2007
- posiadamy Certyfikaty Jakości Usług Medycznych ISO 9001/2000, ISO 14001:2004, PN-EN 18001:2004, HACCP, Certyfikat Centrum Monitorowania Jakości w Służbie Zdrowia
- posiadamy nowoczesną aparaturę, sprzęt medyczny i bogate zaplecze diagnostyczne
- nasi lekarze wykonują wysokospecjalistyczne świadczenia zdrowotne na światowym poziomie
- jesteśmy zespołem ludzi o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych.

Opinie

0/1000
Co do kolejek, to jest to prawda, jednak dlatego, że jest tam dobrze wyszkolona kadra lekarzy. Personel medyczny jest przyjaźnie nastawiony do pacjentów. Polecam zwłaszcza Oddział Chirurgii Naczyniowej, na czele z Panem Ordynatorem Doktorem habilitowanym nauk medycznych Andrzejem Wolskim.
Orzeł K. 2015-08-13
troche są kolejki w poliklinice, ale to pewnie dlatego ze są tam dobrzy specjaliści...
klient 2008-08-26
ten szpital jest naprawdę ok.
pacjent 2008-07-30
jest super, to chyba najlepszy szpital w Polsce
zadowolony pacjent 2008-07-11
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij