Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Rekord" w Panoramie Firm

Opis działalności

Oferujemy materiały budowlane. Posiadamy szeroki asortyment wszystkiego, co jest potrzebne do budowy i wykończenia domu: beton, cement, tynki, farby i lakiery, artykuły metalowe.

O nas

Firma nasza powstała w 1998 roku. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną, renomowanych firm rynku budowlanego. Produkujemy zawiasy do bram, furtek oraz drzwi drewnianych. Posiadamy 3 samochody do transportu towarów do dyspozycji naszych klientów.

Marki i specjalizacje

Rigips

Cemex

Isover

Produkty i usługi

MATERIAŁY BUDOWLANE (w ciągłej sprzedaży oferujemy: systemy dociepleń oparte na styropianie i wełnie, tynki, farby, elewacje, kleje do belixu oraz płytek ceramicznych, cegły, pustaki, cement oraz inne)
WYROBY HUTICZE (blachy trapezowe, pokrycia dachowe, stal zbrojeniowa, pręty żebrowane i gładkie, wszelkiego rodzaju wyroby hutnicze: ceowniki, teowniki, kątowniki, płaskowniki, profile, pręty)
AKCESORIA METALOWE (śruby, nakrętki, gwoździe, nity, kotwy, łańcuchy, pręty gwintowane, łączniki, kołki rozporowe, zawiasy, klamki)
FARBY I LAKIERY (farby do ścian, sufitów, farby do metalu, bejce, impregnaty do drewna, emalie, rozcieńczalniki, rozpuszczalniki, pędzle, wałki, taśmy, wiadra, szpachelki, sylikony)
USŁUGI TRANSPORTOWE (nasza flota to 3 samochody dostawcze przygotowane do przewozu towarów, jest możliwość wynajęcia samochodu na potrzeby własne)
PRODUKCJA ZAWIASÓW (zawiasy do bram, furtek, drzwi drewnianych)

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij