Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Rekord" w Panoramie Firm

Opis działalności

Oferujemy materiały budowlane. Posiadamy szeroki asortyment wszystkiego, co jest potrzebne do budowy i wykończenia domu: beton, cement, tynki, farby i lakiery, artykuły metalowe.

O nas

Firma nasza powstała w 1998 roku. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną, renomowanych firm rynku budowlanego. Produkujemy zawiasy do bram, furtek oraz drzwi drewnianych. Posiadamy 3 samochody do transportu towarów do dyspozycji naszych klientów.

Marki i specjalizacje

Rigips

Cemex

Isover

Produkty i usługi

MATERIAŁY BUDOWLANE (w ciągłej sprzedaży oferujemy: systemy dociepleń oparte na styropianie i wełnie, tynki, farby, elewacje, kleje do belixu oraz płytek ceramicznych, cegły, pustaki, cement oraz inne)
WYROBY HUTICZE (blachy trapezowe, pokrycia dachowe, stal zbrojeniowa, pręty żebrowane i gładkie, wszelkiego rodzaju wyroby hutnicze: ceowniki, teowniki, kątowniki, płaskowniki, profile, pręty)
AKCESORIA METALOWE (śruby, nakrętki, gwoździe, nity, kotwy, łańcuchy, pręty gwintowane, łączniki, kołki rozporowe, zawiasy, klamki)
FARBY I LAKIERY (farby do ścian, sufitów, farby do metalu, bejce, impregnaty do drewna, emalie, rozcieńczalniki, rozpuszczalniki, pędzle, wałki, taśmy, wiadra, szpachelki, sylikony)
USŁUGI TRANSPORTOWE (nasza flota to 3 samochody dostawcze przygotowane do przewozu towarów, jest możliwość wynajęcia samochodu na potrzeby własne)
PRODUKCJA ZAWIASÓW (zawiasy do bram, furtek, drzwi drewnianych)

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij