Adachip Przedsiębiorstwo wielobranżowe Dorota Dyś

Z nami zbudujesz i wyremontujesz cały dom lub mieszkanie

Materiały budowlane
ul. Lubelska 9, 23-100 Bychawa lubelskie
(10 opinii) napisz opinię
Adachip Przedsiębiorstwo wielobranżowe Dorota Dyś
ul. Lubelska 9, 23-100 Bychawa lubelskie
NIP
7132381072
Telefon
Adachip Przedsiębiorstwo wielobranżowe Dorota Dyś

Informacje

Opis działalności firmy Adachip Przedsiębiorstwo wielobranżowe Dorota Dyś w Bychawa
Sklep budowlany Adachip założyliśmy w 2006 roku na terenie Bychawy, w województwie lubelskim. Jego właścicielką jest Dorota Dyś. Na początku działalności produkowaliśmy głównie kroćce czarne gwintowane oraz nyple rurowe ocynkowane. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się materiały budowlane potrzebne do wznoszenia obiektów, artykuły hutnicze, odzież robocza, a także wysokiej klasy sprzęt budowlany i elektronarzędzia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Skład budowlany Adachip wyposażyliśmy w niemal wszystkie artykuły potrzebne do sprawnej realizacji prac budowlano-remontowych. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się takie produkty jak:
- chemia budowlana oraz docieplenia i tynki,
- wyroby hutnicze,
- kruszywa budowlane (piaski, żwir, mieszanki mineralne, kruszywa dekoracyjne, otoczaki),
- kostka brukowa,
- narzędzia i elektronarzędzia,
- artykuły instalacyjne wodno-kanalizacyjne (PEX, PE, PP, PCV),
- farby i artykuły malarskie (emulsje, emalie, poliwinyle, olejne, impregnaty, lakiery do drewna),
- artykuły metalowe (śruby, gwoździe, druty, wiertła),
- akcesoria meblowe,
- artykuły stolarskie i ciesielskie.

Wśród materiałów budowlanych znajdują się:
- pustaki ceramiczne,
- bloczki betonowe,
- hydroizolacje,
- styropiany,
- wełny,
- cegły palone i czerwone,
- systemy kominowe ceramiczne i blaszane,
- blachy dachowe,
- ościeżnice stalowe i drewniane,
- cementy i mieszanki cementowe,
- folie dachowe.

Sprzedajemy także materiały potrzebne do zbrojenia wylewek betonowych. Udostępniamy płyty OSB i płyty pilśniowe. Polecamy naszą chemię budowlaną, która zawiera: grunty, kleje, zaprawy, tynki, pianki i silikony. W naszym asortymencie można również znaleźć elementy stolarki budowlanej, czyli okna i drzwi PCV. Do prac wykończeniowych polecamy również nasze artykuły. Oferujemy armaturę łazienkową, listwy przypodłogowe, panele, kartki wentylacyjne i systemy wentylacji.

W 2013 roku wyposażyliśmy się w skomputeryzowany mieszalnik farb orz tynków marki Kreisel, dzięki czemu na miejscu przygotowujemy odpowiedni rodzaj tynku lub farby.

Wszystkie zakupione u nas produkty możemy sami przetransportować na miejsce wyznaczone przez Klienta. Usługi rozładunku realizujemy przy pomocy dźwigu HDS. Posiadamy również sprzęt budowlany. Oferujemy usługi koparko-ładowarką Case 580 SR II z czterema różnymi łyżkami (30 cm, 40 cm, 60 cm i skarpówką 150 cm).

Prowadzimy również wypożyczalnie elektronarzędzi i maszyn.

Zapraszamy do kontaktu - sklep budowlany Adachip w Bychawie.
Zasięg działania
Firma Adachip Przedsiębiorstwo wielobranżowe Dorota Dyś z lokalizacji: Bychawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
biłgorajski, krasnostawski, kraśnicki, lubelski, Lublin, świdnicki

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(10 opinii) napisz opinię
J
Jakub
Polecam każdemu kto szuka dobrych materiałów budowlanych, u nich znaleźć można chemię budowlaną, artykuły metalowe, narzędzia i elektronarzędzia oraz wiele innych.
M
Maria
Farby i artykuły malarskie w przystępnych cenach, polecam ich ofertę.
J
Janusz
Mają w ofercie szeroki wybór materiałów budowlanych, kupowałem tutaj potrzebne elektronarzędzia - oferują solidne urządzenia renomowanych producentów w bardzo przystępnych cenach.
K
Kamila
Kiedy wykańczaliśmy dom, kupowaliśmy u nich materiały budowlane i wykończeniowe, kruszywa, artykuły metalowe i wiele innych. Doskonale doradzili nam przy wyborze. Polecam!
P
Piotrek
Polecam ten sklep. Mają bardzo miłą obsługę, która pomoże skompletować zamówienie. Mało tego, sami przetransportowali całe zakupy na teren budowy.
O
Oliwer
Mamy od nich kleje montażowe, zapewniają bardzo dobrą przyczepność. Korzystaliśmy także z systemów suchej zabudowy. Płyty doskonale wykonane, bardzo łatwe w montażu i z dobrym składem.
M
Mwitek
Ogromny wybór materiałów budowlanych w jednym miejscu. Kupujemy od nich cement, czasami farby i kleje, a na życzenie Klienta również okna i drzwi. Na zakupionych materiałach pracuje się szybko i przyjemnie.
P
Patryk
Kupiliśmy u nich bardzo solidną wełnę mineralną. Mamy także ich farby, które bardzo dobrze się nakładały podczas prac elewacyjnych. Wykonaliśmy także prace ciesielskie na produktach kupionych w tym sklepie. Wszystkie artykuły sprawdziły się.
Ł
Łukasz
Mają bardzo dobre elektronarzędzia. Coraz częściej wypożyczam je, a nie kupuję, ponieważ zapewniają niskie ceny, nawet przy dłuższym czasie użytkowania. Narzędzia można wypożyczyć od ręki. Polecam.
K
Karol
Jak najbardziej polecam ten skład budowlany. Prowadzę firmę budowlano-remontową i zawsze wyposażam się u nich. Nie ma materiałów, których by nie mieli! Kupujemy tutaj zarówno narzędzia, jak i zaprawy, tynki, gładzie, czy farby do każdego rodzaju ścian. Naprawdę za pomocą tego asortymentu jesteśmy w stanie wykonać wszystkie prace montażowe i wykończeniowe.