Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
ATS Auto Technika Serwis Robert Łyda w Panoramie Firm

Opis działalności

Elektromechanika, diagnostyka, klimatyzacja samochodowa, przeglądy okresowe pojazdów, autoryzowany serwis Bosch.

Produkty i usługi

Serwis samochodowy.

Firma ATS Auto Technika Serwis oferuje Państwu usługi w zakresie serwisu, napraw oraz montażu dodatkowych systemów w większości marek samochodów jeżdżących po polskich drogach. Wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy na licznych szkoleniach z zakresu budowy, funkcjonowania oraz technologii napraw pojazdów samochodowych, pozwala nam na fachowe wykonanie zlecanych nam usług.

Głównie zajmujemy się elektromechaniką, diagnostyką oraz klimatyzacją samochodową. Wykonujemy również przeglądy okresowe pojazdów (wymiana oleju, filtrów, itp.).

Wszystkie naprawy wykonujemy sumiennie z wykorzystaniem części wiodących producentów.

Serwis Urządzeń Diagnostycznych.
Nasza firma oferuje również Państwu jako Autoryzowany Serwis Urządzeń Diagnostycznych firmy Bosch, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny większości urządzeń wykorzystywanych w warsztatach.

Świadczymy usługi w zakresie montażu, szkoleń, uruchomień, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych:
- testerów usterek
- analizatorów spalin
- dymomierzy
- urządzeń do obsługi klimatyzacji
- podnośników samochodowych
- wyważarek i montażownic do kół
- mototesterów
- linii diagnostycznych
- rolek hamulcowych
- geometrii kół

Posiadamy również uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do montażu i przeglądów podnośników samochodowych oraz współpracujemy z Okręgowym Urzędem Miar w sprawach okresowych legalizacji urządzeń wykorzystywanych na Stacjach Kontroli Pojazdów czy serwisach montujących instalacje gazowe. Wykonujemy także naprawy i serwis urządzeń innych producentów, tj. Nussbaum, Beissbarth, ISC.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij