ATS Auto Technika Serwis Robert Łyda

Dokładna diagnostyka i skuteczna naprawa samochodów

Elektromechanika
ul. Morska 54, 75-227 Koszalin, woj. zachodniopomorskie
(6 opinii) napisz opinię
ATS Auto Technika Serwis Robert Łyda
ul. Morska 54, 75-227 Koszalin, woj. zachodniopomorskie
NIP
6691485870
Telefon
ATS Auto Technika Serwis Robert Łyda

Informacje

Opis działalności firmy ATS Auto Technika Serwis Robert Łyda w Koszalin
ATS Auto Technika Serwis to warsztat samochodowy, w którym wykonujemy naprawy mechaniczne i elektromechaniczne aut osobowych oraz dostawczych. Działalność prowadzi Robert Łyda, a nasza siedziba znajduje się w Koszalinie, w województwie zachodniopomorskim. Działamy w branży od kilkunastu lat.
Produkty i usługi
Wszystkie uszkodzone auta, jakie do nas trafiają, poddajemy dokładnej diagnostyce komputerowej. Sprawdzamy w ten sposób układy wtryskowe, układy EDC i common rail, a także układy ABS i ESP, airbag, klimatyzacji, komfortu i elektroniki. Umożliwia nam to szybkie i skuteczne zlokalizowanie źródła problemu. Radzimy sobie z drobnymi usterkami i poważnymi awariami.

Zakres naszych usług obejmuje:

- naprawę układów hamulcowych,
- naprawę układów kierowniczych,
- naprawę układów napędowych,
- naprawę zawieszenia i amortyzacji,
- wymianę rozrządów,
- naprawę instalacji elektrycznych,
- naprawę rozruszników i alternatorów,
- montaż systemów zabezpieczających,
- serwis klimatyzacji,
- montaż systemów CAR-AUDIO.

Ponadto możemy zaoferować wykonanie napraw bieżących, do których zalicza się wymiana filtrów oraz dynamiczna wymiana oleju. W ten sposób jesteśmy w stanie wymienić cały olej, również ten znajdujący się w przewodach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest przeprowadzanie przeglądów stanu technicznego pojazdów, które powinno się wykonywać regularnie co roku. Mamy też uprawnienia do wykonywania przeglądów instalacji LPG.

Poza tym nasz warsztat to także miejsce, w którym podejmujemy się serwisu urządzeń diagnostycznych. Obsługujemy wyważarki kół, sprzęt do naprawy klimatyzacji, ładowarki akumulatorów, analizatory spalin, podnośniki samochodowe i nie tylko. Diagnozujemy i naprawiamy sprzęt marki Bosch, Magneti Marelli i Beissbarth.

ATS Auto Technika Serwis w Koszalinie zaprasza do skorzystania z usług!
Zasięg działania
Firma ATS Auto Technika Serwis Robert Łyda z lokalizacji: Koszalin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie, zachodniopomorskie, białogardzki, kołobrzeski, koszaliński, słupski, szczecinecki

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
K
Karol
Miałem problemy ze skrzynią biegów. Dopiero w tym warsztacie porządnie sprawdzili wszystkie podzespoły, aby wykluczyć możliwe usterki. Po naprawie gładko zmieniam biegi, a auto jedzie płynnie przez cały czas.
V
Veseku
Byłem u nich zamontować nowy sprzęt audio. Elektryk podłączył wszystko dokładnie i nowe subwoofery działają, jak należy.
M
Michalina
Miałam problem z klimatyzacją, ale na szczęście wiem, że tutaj znają się na układach chłodzących i tak jak myślałam, w krótkim czasie usunęli usterkę. Od razu zdezynfekowali klimatyzację i napełnili ją.
M
Mirek
Naprawili mi tutaj wtryski. Dokładnie oczyścili każdy i delikatnie wymontowali. Po wykonaniu usługi odczuwam ogromną różnicę w jeździe.
K
Kamil
Wykonali tutaj dla mnie szczegółową diagnostykę podnośnika samochodowego. Sprawdzili, czy działa i czy przejdzie przegląd przez UDT. Dzięki nim otrzymałem pozwolenia na korzystanie z podnośnika.
K
Krzysztof
Miałem kłopot z analizatorem spalin w moim warsztacie. Na szczęście w Koszalinie jest sprawdzony serwisant urządzeń marki Bosch. Warsztat ATS od lat diagnozuje i sprawdza moje narzędzia diagnostyczne. Zawsze wiedzą, jaka jest przyczyna usterki i potrafią ją naprawić.