P.P.H.U. "Stasiak"

Odzież robocza
pl. 11 Listopada 34, 98-100 Łask łódzkie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)
(4)
NIP
8310007070
Telefon

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Odzież robocza. P.P.H.U. "Stasiak" ma swoją siedzibę w miejscowości Łask w województwie łódzkim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności P.P.H.U. "Stasiak", skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (43) 67...
Adres wykonywania działalności przez P.P.H.U. "Stasiak" to pl. 11 Listopada 34, 98-100 Łask. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych P.P.H.U. "Stasiak".

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(5 opinii) napisz opinię
I
Ilypex
Polecam serdecznie ten sklep z artykułami BHP. Świetnej jakości, porządna odzież robocza.
C
Crevetka
Moja firma korzysta z kasków ochronnych zakupionych w tej firmie od lat. Ostatnio taki właśnie kask uratował życie lub zdrowie jednego z naszych pracowników. Nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie.
O
Orijoc841
Mogę z pełną odpowiedzialności polecić obuwie robocze z tego sklepu. Bardzo wygodne, bezpieczne i wytrzymałe.
X
Xena886
Bardzo wygodna, wytrzymała odzież do pracy. Polecam serdecznie!
T
Tcebuq546
Świetnej jakości odzież robocza. Ogrodniczek roboczych z tego sklepu używam już od kilku lat i ciągle świetnie się sprawują.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.