Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Jakie są właściwości i zastosowania oleju kokosowego?

2021-03-05
Olej kokosowy stał się niedawno bardzo popularny. Czy rzeczywiście jest on tak zdrowy, jak się nam to wydaje? Jak możemy go stosować dla poprawy zdrowia?

Czy warto brać zimne prysznice? Zalety i wady mroźnych kąpieli

2021-03-05
Kawa nie działa już jak kiedyś? Może czas na zimne prysznice o poranku? Dowiedz się, dlaczego warto brać zimne prysznice i kto nie powinien tego robić.

Jakie meble ogrodowe wybrać?

2021-03-04
Ważne jest, aby wybrać takie meble ogrodowe, które będą spełniały nasze potrzeby. Z jakiego materiału mogą być wykonane? Na co zwracać uwagę przy ich wyborze?

5 najważniejszych nawyków ludzi sukcesu

2021-03-04
Jeśli chcesz odnieść sukces, musisz wyrobić w sobie pewne zachowania. Co łączy ludzi, którzy osiągają swe założone cele? Oto 5 kluczowych nawyków ludzi sukcesu.

Jakie właściwości ma sok z brzozy?

2021-03-04
Sok z brzozy był często używany w medycynie ludowej, ze względu na swoje właściwości zdrowotne. Na co pomaga sok brzozowy? W jaki sposób możemy go stosować?

Jak osiągnąć sukces? 10 porad dla kobiet

2021-03-04
Wiele kobiet mimo ogromnego potencjału rezygnuje ze swych marzeń z powodu niewystarczającej wiary w siebie. Poznaj 10 sposobów na to, jak zostać kobietą sukcesu

Czym jest mikrodermabrazja?

2021-03-03
Mikrodermabrazja jest jednym z najczęściej wybieranym przez Polki zabiegiem kosmetycznym. Ile kosztuje? Jakie daje efekty? Dla kogo jest szczególnie wskazany?

Jakie warzywa i owoce można sadzić w mieszkaniu (w doniczkach)?

2021-03-03
Jak stworzyć domowy ogród? Owoce i warzywa w doniczkach to sposób na świeże jedzenie każdego dnia. W jaki sposób możemy je uprawiać? Jakich gatunków użyć?

Polska wersja Amazona już dostępna. Co to oznacza dla polskiego rynku e-commerce?

2021-03-03
Amazon uruchomił polską wersję swojego e-sklepu. Co to oznacza dla naszego rynku sprzedaży online? Jakie szanse i zagrożenia przyniesie nowa platforma? Sprawdź!

Platformy e-commerce – która będzie najlepsza dla Twojej firmy?

2021-03-02
Widzisz co dzieje się na rynku i chcesz zacząć działać? Sprawdź, jak otworzyć e-sklep na platformie e-commerce i którą platformę wybrać dla swojej firmy.