Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Co warto zobaczyć w Ustce? Najlepsze atrakcje nadmorskiego kurortu

2021-06-18
Ustka jest jednym z najpopularniejszych nadmorskich kurortów w Polsce. To miasto ma do zaoferowania nie tylko piękne plaże, ale i wiele ciekawych atrakcji.

Jakie kompetencje miękkie są obecnie najważniejsze na rynku pracy?

2021-06-18
Umiejętności miękkie pracownika są obecnie równie ważne, co twarde. Czym one właściwie są? Jakie cechy pracownika są pożądane na rynku pracy? Sprawdź!

Co warto zobaczyć na Mazurach? 5 najciekawszych miejsc

2021-06-18
Mazury to świetne miejsce na wakacje w Polsce. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Sprawdź, jakie są najciekawsze zabytki na obszarze Mazur, gdzie wziąć dzieci.

Sposoby na kleszcze, czyli jak się chronić przed kleszczami

2021-06-18
Ukłucie przez kleszcza może przynieść poważne konsekwencje. Sprawdź, jak tego uniknąć i ochronić się przed tymi pasożytami. Dowiedz się też, jak wyjąć kleszcza.

Grecja na wakacje. 7 najpiękniejszych greckich regionów

2021-06-17
Grecja to niezwykle popularny cel wakacyjnych podróży. Sprawdź, jakie miejsca są najbardziej godne zwiedzenia. Gdzie najlepiej się zatrzymać, będąc w Grecji?

Lawenda nie tylko na uspokojenie. Oto 6 cudownych zastosowań lawendy

2021-06-17
Lawenda ze względu na swoje cenne właściwości ma bardzo szerokie zastosowanie w lecznictwie i kosmetyce. Na co pomaga lawenda i jak ją stosować? Sprawdź!

Jak wybrać laptop do prac biurowych? Mini przewodnik

2021-06-17
Planujesz zakup laptopa do prac biurowych? Dowiedz się, czym powinien się wyróżniać, jakie cechy w tym wypadku są najważniejsze i co ułatwi Ci codzienną pracę.

Przysmaki lata, czyli jak ugotować bób

2021-06-17
Bób to prawdziwy wakacyjny przysmak. Gotowanie bobu jest zaś niezwykle proste i szybkie. Dowiedz się, jak ugotować bób, z czym można go jeść i jak go zamrozić.

Co warto zobaczyć w Chorwacji?

2021-06-16
Chorwacja jest krajem pełnym pięknych miejsc i fascynujących zabytków. Poznaj najpopularniejsze i te mniej znane miasta Chorwacji. Kiedy najlepiej tam jechać?

Lepiej kupić czy wypożyczyć rower? Mini poradnik

2021-06-16
Planujesz aktywnie spędzać czas na rowerze? Zastanawiasz się, czy lepiej kupić czy może wypożyczyć rower? Z naszego poradnika dowiesz się, co wybrać dla siebie.