Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Jaką szuflę wybrać do ładowania buraków i ziemniaków?

2021-01-20
Spośród szufli możliwe jest wybranie takich, które stworzone zostały z myślą o zbieraniu żywności. Sprawdź, jak wybrać szuflę do ładowania buraków i ziemniaków.

Do czego służą garomaty?

2021-01-20
Do czego służą garomaty i komora garownicza używane w piekarni? Jak odbywa się proces garowania w komorze fermentacyjnej i czy proces ten chłonie dużo energii?

Drzwi ze stali jako dodatkowe wejście do garażu

2021-01-20
Zastanawiasz się nad montażem dodatkowych drzwi stalowych do garażu? Sprawdź, na co zwrócić uwagę oraz jakie zalety ma dodatkowe wejście do domowego garażu.

Jaką rolę odgrywa obracanie jaj w rozwoju zarodka?

2021-01-20
Obracanie jaj jest jedną z czynności, której nie można bagatelizować w procesie inkubowania. W artykule tłumaczymy, jaką pełni to rolę w rozwoju zarodka.

Zalety druku cyfrowego

2021-01-19
Druk cyfrowy to tani druk niskonakładowy i obecnie jeden z najnowocześniejszych oraz coraz bardziej popularnych metod wydruku. Jakie są jego największe zalety?

Komu zlecić kontrolę jakości towaru w Chinach?

2021-01-19
Prowadzisz firmę i chcesz zacząć zamawiać, a następnie sprowadzać towary z Chin? Zleć firmie pośredniczącej kontrolę jakości towarów i wiarygodności dostawcy.

Organizujemy biuro na poddaszu. Jak dobrać klimatyzację?

2021-01-18
Klimatyzacja na poddaszu jest jedynym skutecznym sposobem na obniżenie temperatury w pomieszczeniu. Dowiedz się, jak dobrać klimatyzację do biura na poddaszu.

Jakie podatki musi płacić przedsiębiorca?

2021-01-18
Płacenie podatku dochodowego jest obowiązkiem zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Przedsiębiorcy są dodatkowo zobowiązani do kilku innych podatków.

Umieranie w godności. Jak się przygotować do odejścia w obliczu nieuleczalnej choroby?

2021-01-18
Człowiek terminalnie chory wchodzi w schyłkowy, lecz bardzo ważny etap egzystencji. Wyjaśniamy, jak w tym trudnym okresie odnaleźć spokój i zachować godność.

Przeznaczenie rolniczych przyczep przeładunkowych

2021-01-18
Przyczepy przeładunkowe to maszyny rolnicze, które pozwalają na bardzo szybki przeładunek zboża oraz kukurydzy bez konieczności dojazdu kombajnów do samochodów.