Hol-Gaz Tadeusz Siewierski

HOL-GAZ - CAŁODOBOWA POMOC DROGOWA I DOSTAWA GAZU ŁOWICZ - ZADZWOŃ! HOL-GAZ

ul. Łęczycka 2a, 99-400 Łowicz łódzkie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
602 518 202
Adres korespondencyjny
ul. Łęczycka 2a, 99-400 Łowicz łódzkie

Informacje

Opis działalności
HOL-GAZ TO CAŁODOBOWA POMOC DROGOWA, TRANSPORT POJAZDÓW, MASZYN ORAZ SPRZEDAŻ I DOSTAWA GAZU NASZA FIRMA OD WIELU LAT ZAJMUJE SIĘ POMOCĄ DROGOWĄ ORAZ SPRZEDAŻĄ I DOSTAWĄ GAZU SPECJALIZUJEMY SIĘ W ZAKRESIE: POMOCY POWYPADKOWEJ, HOLOWANIA W PRZYPADKU AWARII, PARKINGU POJAZDU. TRANSPORCIE POJAZDÓW, MASZYN I INNYCH NIETYPOWYCH ŁADUNKÓW - GARAŻY, ALTAN OGRODOWYCH, KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH.
Produkty i usługi
NASZA FIRMA OD WIELU LAT SPECJALIZUJE SIĘ W POMOCY DROGOWEJ ORAZ TRANSPORCIE POJAZDÓW, MASZYN I INNYCH NIETYPOWYCH ŁADUNKÓW - GARAŻY, ALTAN OGRODOWYCH, KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH.

MASZ PROBLEM NA DRODZE: AWARIA , KOLIZJA, WYPADEK - ZADZWOŃ - POMOC CAŁODOBOWA. OFERUJEMY POMOC NA DRODZE, HOLOWANIE, TRANSPORT, PARKING I ZABEZPIECZENIE USZKODZONYCH POJAZDÓW.

PLANUJESZ ZMIANĘ LOKALIZACJI GARAŻU, KUPNO LUB SPRZEDAŻ ALTANY, MASZYNY, CIĄGNIKA ROLNICZEGO, SAMOCHODU - ZADZWOŃ - ZAPEWNIAMY ZAŁADUNEK, TRANSPORT I ROZŁADOWANE TWOJEGO ŁADUNKU ZGODNIE Z TWOIM OCZEKIWANIEM. OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ.

MASZ NIETYPOWY ŁADUNEK, POJAZD, MASZYNĘ, KONSTRUKCJĘ- ZADZWOŃ - POMOŻEMY CI W TRANSPORCIE.

NASZA FIRMA ZAJMUJE SIĘ SPRZEDAŻĄ I DOSTAWĄ GAZU NA ZAMÓWIENIE TELEFONICZNE NA TERENIE ŁOWICZA I OKOLIC.

HOL-GAZ TO PEWNA I SPRAWDZONA FIRMA. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WSPÓŁPRACY
Marki i specjalizacje
W RAMACH NASZEJ DZIAŁALNOŚCI WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMĄ: EUROP ASSISTANCE POLSKA SP. Z O.O. OFERUJEMY OBSŁUGĘ KLIENTÓW ZGODNIE Z UMOWĄ I STANDARDEM TEJ ŚWIATOWEJ MARKI DZIAŁAJĄCEJ NA RYNKU OD PONAD 50 LAT. NASZA WSPÓŁPRACA TO POMOC DROGOWA, HOLOWANIE I PARKING W CZASIE TRUDNYCH SYTUACJI DROGOWYCH. WYPADEK, AWARIA, KOLIZJA - ZADZWOŃ- PEWNA CAŁODOBOWA POMOC DROGOWA, HOLOWANIE, AUTO POMOC, PARKING, TRANSPORT POJAZDÓW, TRANSPORT MASZYN I INNYCH NIETYPOWYCH ŁADUNKÓW. SPRZEDAŻ I SZYBKA DOSTAWA GAZU

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Z
zadowolony
polecam