Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Polak

Adwokaci
al. Kościuszki 99 lok. 9, 90-441 Łódź Śródmieście, łódzkie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
NIP
7712642299

Informacje

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Polak działa w branży Adwokaci. Siedziba firmy znajduje się w województwie łódzkim w miejscowości Łódź.
Firmę Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Polak znajdziesz pod adresem 90-441 Łódź al. Kościuszki 99 lok. 9,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Polak oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(5 opinii) napisz opinię
M
MICHAŁ
Dobre opinie o Mecenasie Macieju Polaku są w pełni zasłużone. Od razu zajął sią naszą sprawą i poprowadził nas za ręce aż do jej korzystnego finału.
K
Krystyna
Wybitny pełnomocnik. Jako jedyny podjął się prowadzenia mojej sprawy i odwrócił jej losy na moją korzyść. Szczerze polecam!
K
Krzysztof
Kompletny brak profesjonalizmu. Szczerze nie polecam.
M
D
Marcin Dzwonnik
Bardzo dobry adwokat ! naprawdę wie co robi i mam duże zaufanie do osoby Pana mecenasa Macieja Polaka. Prowadzi mi kolejną sprawę i jestem zadowolony.
M
mariusz
młody człowiek ale dziś pokazał klasę zachował zimną krew w sprawie o podział majątku naprawdę godny polecenia
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.