Małgorzata Marzena Piórkowska Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Polisy na miarę Twoich potrzeb i możliwości

Pośrednicy ubezpieczeniowi
ul. Piotrkowska 211, 90-451 Łódź Śródmieście, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Małgorzata Marzena Piórkowska Pośrednictwo ubezpieczeniowe
ul. Piotrkowska 211, 90-451 Łódź Śródmieście, łódzkie
NIP
7261695186
Telefon
Małgorzata Marzena Piórkowska Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Informacje

Opis działalności firmy Małgorzata Marzena Piórkowska Pośrednictwo ubezpieczeniowe w Łódź
Pośrednictwo ubezpieczeniowe to nazwa biura, które prowadzi Małgorzata Marzena Piórkowska. Znajdujemy się w Łodzi, na terenie województwa łódzkiego, a zajmujemy się sprzedażą polis ubezpieczeniowych. Działamy w branży od 1998 roku.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w pośrednictwie ubezpieczeniowym, zapewniając doradztwo i pomoc w dobrze odpowiedniej oferty i sprzedaż polisy. My wiemy, że polisa ubezpieczeniowa powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta i chronić go przed różnymi zdarzeniami losowymi. Do tego zawsze porównujemy oferty różnych firm i wybieramy dla klienta najlepszą opcję.

Oferujemy szeroki zakres usług ubezpieczeniowych, obejmujących:

- ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW i Autocasco,
- ubezpieczenia na życie dostosowane do indywidualnych potrzeb i sytuacji życiowej klienta,
- ubezpieczenia grupowe dla firm i instytucji,
- ubezpieczenia majątkowe zabezpieczające mienie, w tym domy, mieszkania i inne nieruchomości,
- ubezpieczenia turystyczne dla bezpiecznych i spokojnych podróży.

Nasze biuro ubezpieczeniowe to miejsce, gdzie znajdziesz kompleksową pomoc w doborze optymalnych rozwiązań ubezpieczeniowych. Dbamy też o konkurencyjne ceny, umożliwiając klientom korzystanie z tanich ubezpieczeń, nie rezygnując z pełnej ochrony.

Działamy z myślą o bezpieczeństwie finansowym naszych klientów, dostarczając kompleksową ochronę w różnych sferach życia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Firma Małgorzata Marzena Piórkowska Pośrednictwo ubezpieczeniowe z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Aktualności

polisa na życie

30.12.2023

Posiadanie polisy na życie to ważny krok w planowaniu finansowym. Daje to pewność, że w przypadku nieoczekiwanego zdarzenia, nasza rodzina będzie miała wsparcie finansowe. Polisa na życie może również pomóc w podatku od spadków oraz zapewnić stabilność finansową w przyszłości. Warto zastanowić się nad wykupieniem polisy już dziś.Zajrzyj do naszego biura!

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń