Grzegorz Nowak Zakład Usług Kominiarskich

Kompleksowe usługi kominiarskie

Kominiarze
ul. Julianowska 9/190, 91-473 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Grzegorz Nowak Zakład Usług Kominiarskich
ul. Julianowska 9/190, 91-473 Łódź Bałuty, łódzkie
NIP
7262165941
Telefon
Grzegorz Nowak Zakład Usług Kominiarskich

Informacje

Opis działalności firmy Grzegorz Nowak Zakład Usług Kominiarskich w Łódź
Mistrzowie kominiarscy Grzegorz Nowak i Jerzy Bednarkiewicz stworzyli w Łodzi Zakład Usług Kominiarskich, który stanowi kwintesencję rodzinnej tradycji przenoszonej przez pokolenia.
Produkty i usługi
Zakład Usług Kominiarskich działa na rzecz lokalnej społeczności, oferując swe usługi zarówno indywidualnym klientom, jak i szerokiemu spektrum instytucji. Kluczem do sukcesu tego zakładu jest indywidualne podejście: każde zlecenie jest traktowane z największą troską, dbałością o terminy i profesjonalizmem.

Podczas wykonywania prac, korzystają z najnowszych technologii, w tym kamer do inspekcji przewodów kominowych. Czyszczenie i uszczelnianie kominów to tylko początek ich oferty. Montują również stalowe wkłady kominowe, nasady, a także przeprowadzają specjalistyczne przeglądy wentylacyjne, czyszczenie kotłów czy regulacje pionów kominowych.

Dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o pełnym zakresie usług, strona internetowa zakładu stanowi bogate źródło informacji. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, wystarczy podnieść słuchawkę i umówić się na wizytę. To gwarancja profesjonalizmu i doświadczenia w każdym calu.
Zasięg działania
Firma Grzegorz Nowak Zakład Usług Kominiarskich z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń