Nastcar Piotr Nastarowicz

Transport samochodowy - HDS

Transport samochodowy
ul. Plantowa 3/57, 91-104 Łódź Bałuty, łódzkie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
666 857 466
Może cię zainteresować
Nastcar Piotr Nastarowicz

Informacje

Opis działalności
Firma Nastcar rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku. Przedsiębiorstwo mieści się w województwie łódzkim w Łodzi. Właścicielem firmy jest Piotr Nastarowicz. Nastcar zajmuje się transportem na terenie Łodzi oraz całego kraju.
Produkty i usługi
Zapewniamy transport ciężarowy razem z kompleksową obsługą logistyczną zarówno na terenie Łodzi jak i całego kraju. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, wysoki profesjonalizm, który cechuje się idealną organizacją pracy oraz umiejętnością dostosowania się do wymagań zleceniodawcy. Mamy wypracowane strategie usprawniające czas wykonywania usługi i gwarantujemy, że mienie Państwa jest na każdym etapie całkowicie zabezpieczone.

Stale rozwijamy nasze usługi dlatego poszerzyliśmy działalność naszej firmy o usługę wynajmu aut ciężarowych wyposażonych w Hydrauliczny Dźwig Samochodowy potocznie zwany „HDS” . Dźwig montowany jest na podwoziu samochodu ciężarowego. Pomaga w szybkim i skutecznym załadunku oraz rozładunku towarów. Ma także szerokie zastosowanie w budownictwie ogólnym i nie tylko.

Świadczymy usługi w zakresie transportu, załadunku, rozładunku, montażu różnego rodzaju konstrukcji, maszyn iinnych samochodem SCANIA z zamontowanym żurawiem, który ma udźwig do 8 ton, zasięg do 17 metrów. Ładowność ciężarówki wynosi 10 ton, a długość transportowanego ładunku może wynieść, aż do 8,5 metra.

Ceny za usługi ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń