Nastcar Piotr Nastarowicz

Świadczymy usługi transportowe z HDS na terenie całego kraju

Transport samochodowy
ul. Plantowa 3/57, 91-104 Łódź Bałuty, woj. łódzkie
Poniedziałek 8:00 - 18:00
Wtorek 8:00 - 18:00
Środa 8:00 - 18:00
Czwartek 8:00 - 18:00
Piątek 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Nastcar Piotr Nastarowicz
ul. Plantowa 3/57, 91-104 Łódź Bałuty, woj. łódzkie
NIP
9820298931
Telefon
Nastcar Piotr Nastarowicz

Informacje

Opis działalności firmy Nastcar Piotr Nastarowicz w Łódź
W Firmie Nastcar zajmujemy się świadczeniem usług transportowych na terenie Łodzi i całego kraju. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi, a założycielem jest Piotr Nastarowicz. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W Firmie Nastcar działamy na rynku już od niemal półtorej dekady. Zapewniamy transport ciężarowy razem z kompleksową obsługą logistyczną zarówno na terenie Łodzi jak i całego kraju. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, wysoki profesjonalizm, który cechuje się idealną organizacją pracy oraz umiejętnością dostosowania się do wymagań zleceniodawcy. Mamy wypracowane strategie usprawniające czas wykonywania usługi i gwarantujemy, że mienie Państwa jest na każdym etapie całkowicie zabezpieczone.

Stale rozwijamy nasze usługi, dlatego poszerzyliśmy działalność naszej firmy o usługę wynajmu aut ciężarowych wyposażonych w Hydrauliczny Dźwig Samochodowy potocznie zwany „HDS”. Dźwig montowany jest na podwoziu samochodu ciężarowego. Pomaga nam w szybkim i skutecznym załadunku oraz rozładunku towarów. Ma także szerokie zastosowanie w budownictwie ogólnym i nie tylko.

Świadczymy usługi w zakresie transportu, załadunku, rozładunku, montażu różnego rodzaju konstrukcji, maszyn i innych samochodem SCANIA z zamontowanym żurawiem, który ma udźwig do 8 ton, zasięg do 17 metrów. Ładowność naszej ciężarówki wynosi 10 ton, a długość transportowanego ładunku może wynieść, aż do 8,5 metra.

Ceny za usługi ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju zlecenia.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Firma Nastcar Piotr Nastarowicz z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Z
K
Zadowolony Klient
Polecam. Współpracę z tą Firmą.!
R
W
Rafael W
Polecam.
R
Rafał
Polecam każdemu!
P
D
Piotr Dowborczyków
Korzystałem dziś z usług tej firmy. Profesjonalna i fachowa obsługa w zakresie transportu i operowania dźwigiem. Polecam!