Zakład kominiarski kominiarze Krzysztof i Adrian Bednarkiewicz

Przeglądy kominów za pomocą kamer, anemometrów i aparatów cyfrowych

Kominiarze
ul. Wojska Polskiego 55/61, 91-432 Łódź Bałuty, łódzkie
(10 opinii) napisz opinię
Zakład kominiarski kominiarze Krzysztof i Adrian Bednarkiewicz
ul. Wojska Polskiego 55/61, 91-432 Łódź Bałuty, łódzkie
NIP
7311107577
Telefon
Zakład kominiarski kominiarze Krzysztof i Adrian Bednarkiewicz

Informacje

Opis działalności firmy Zakład kominiarski kominiarze Krzysztof i Adrian Bednarkiewicz w Łódź
Zakład usług kominiarskich prowadzony przez Krzysztofa Bednarkiewicza znajduje się w Łodzi. Działamy od 2004 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zakładu.
Produkty i usługi
Jako kadra Zakładu kominiarskiego przez cały czas podnosimy swoje kompetencje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach zawodowych. Naszym Klientom oferujemy szereg usług kominiarskich, do których należy między innymi:
- okresowy przegląd komina,
- czyszczenie przewodów kominowych,
- montaż wkładów kominowych,
- frezowanie kominów,
- uszczelnianie kominów masą SKD,
- opinie kominiarskie dla gazowni,
- ekspertyzy kominiarskie,
- odbiór budynku przez kominiarza,
- wdrożenia kominów.

Przeglądy realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu pomiarowego, który stosuje się w większości krajów Unii Europejskiej. Są to aparaty cyfrowe, kamery endoskopowe i anemometry. W trakcie realizacji usług korzystamy także z radiotelefonów, aby przekazywać sobie sprawnie informacje.

Pomagamy Klientom w szybkiej naprawie uszkodzonych i rozszczelnionych kominów. Oferujemy frezowanie przewodu kominowego. Ta usługa polega na mechanicznym powiększaniu średnicy komina bez ingerencji w jego konstrukcję. Często palenie w piecu nieodpowiednimi materiałami przyczynia się do zmniejszenia ciągu, a jednocześnie większego zużycia paliwa. Nasi kominiarze rozwiercą przewód kominowy i uszczelnią go specjalnym materiałem.

Przy uszczelnianiu zazwyczaj stosujemy masę SKD. Wdrażamy jedynie sprawdzone produkty, które posiadają bardzo wysoką odporność na ekstremalne warunki panujące w przewodzie kominowym, np. wysoką temperaturę. Masy dobrze znoszą ścieranie oraz szybko wysychają.

Należy pamiętać, że okresowe kontrole kominów to podstawa do zachowania bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców, czy użytkowników obiektu.

Kontakt:

664-143-549 Adrian
601193018 Krzysztof


Zapraszamy do kontaktu - Zakład kominiarski z Łodzi.
Zasięg działania
Firma Zakład kominiarski kominiarze Krzysztof i Adrian Bednarkiewicz z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(10 opinii) napisz opinię
P
Pabianice
Nigdy nie odbierają telefonów, nie szanują klienta ,nie polecam
K
Knerassowski
Przygotowali dla nas opinię kominiarską, za nim oddaliśmy budynek do użytku. Dokument jest wypełniony prawidłowo i w terminie.
M
Marcin
Mają dosyć przystępne ceny za wykonanie okresowego przeglądu. Korzystają z zaawansowanych sprzętów pomiarowych.
I
Izabela
Polecam ten zakład kominiarski. Od lat wykonują przeglądy naszego komina oraz wentylacji. Rok temu zamontowali nowy wkład kominowy. Instalacja zapewniła nam większy komfort podczas ogrzewania obiektu.
J
Jacus833
Panowie doskonale znają się na swoim fachu. Wykonali solidne uszczelnienie naszego komina. Materiał, który zastosowali dobrze radzi sobie z wysokimi temperaturami. Kolejny przegląd wykazał, że komin jest w naprawdę dobrym stanie.
O
Oskar
Zleciliśmy im przegląd i czyszczenie komina. Usunęli sadzę i sprawdzili dokładnie stan techniczny przewodu. Spalanie paliwa jest teraz o wiele bardziej wydajne.
M
Matylda
Kominiarz z tego zakładu zaoferował nam usługę frezowania. Prace wykonał w tym samym tygodniu. Poszerzył średnicę komina. Usługa wykonana prawidłowo, ponieważ komin jest teraz o wiele wydajniejszy i spala mnie węgla.
M
Marek
Nasz urząd zatrudnia firmę Pana Krzysztofa Bednarkiewicza do okresowych prac kontrolnych w naszym kominie i wentylacji. Kominiarz stosuje do inspekcji specjalne kamery i anemometry. Dzięki temu wiemy, że pomiary są wykonane szczegółowo i prawidłowo.
J
Jacek
Serdecznie polecam tych kominiarzy! Od kilku lat zajmują się okresowymi przeglądami kominów w naszym budynku bankowym. Dbają o nasze bezpieczeństwo. Stosują nowoczesne techniki pomiarowe i zawsze zdają dokładną relację z przeglądu.
J
Jacek
Polecam. Dobrzy fachowcy, mili ludzie.