Zakład kominiarski kominiarze Krzysztof i Adrian Bednarkiewicz

Przeglądy kominów za pomocą kamer, anemometrów i aparatów cyfrowych

Kominiarze
ul. Wojska Polskiego 55/61, 91-432 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
664143549
Zakład kominiarski kominiarze Krzysztof i Adrian Bednarkiewicz

Informacje

Opis działalności
Zakład usług kominiarskich prowadzony przez Krzysztofa Bednarkiewicza znajduje się w Łodzi. Działamy od 2004 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zakładu.
Produkty i usługi
Jako kadra Zakładu kominiarskiego przez cały czas podnosimy swoje kompetencje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach zawodowych. Naszym Klientom oferujemy szereg usług kominiarskich, do których należy między innymi:
- okresowy przegląd komina,
- czyszczenie przewodów kominowych,
- montaż wkładów kominowych,
- frezowanie kominów,
- uszczelnianie kominów masą SKD,
- opinie kominiarskie dla gazowni,
- ekspertyzy kominiarskie,
- odbiór budynku przez kominiarza,
- wdrożenia kominów.

Przeglądy realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu pomiarowego, który stosuje się w większości krajów Unii Europejskiej. Są to aparaty cyfrowe, kamery endoskopowe i anemometry. W trakcie realizacji usług korzystamy także z radiotelefonów, aby przekazywać sobie sprawnie informacje.

Pomagamy Klientom w szybkiej naprawie uszkodzonych i rozszczelnionych kominów. Oferujemy frezowanie przewodu kominowego. Ta usługa polega na mechanicznym powiększaniu średnicy komina bez ingerencji w jego konstrukcję. Często palenie w piecu nieodpowiednimi materiałami przyczynia się do zmniejszenia ciągu, a jednocześnie większego zużycia paliwa. Nasi kominiarze rozwiercą przewód kominowy i uszczelnią go specjalnym materiałem.

Przy uszczelnianiu zazwyczaj stosujemy masę SKD. Wdrażamy jedynie sprawdzone produkty, które posiadają bardzo wysoką odporność na ekstremalne warunki panujące w przewodzie kominowym, np. wysoką temperaturę. Masy dobrze znoszą ścieranie oraz szybko wysychają.

Należy pamiętać, że okresowe kontrole kominów to podstawa do zachowania bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców, czy użytkowników obiektu.

Kontakt:

664-143-549 Adrian
601193018 Krzysztof


Zapraszamy do kontaktu - Zakład kominiarski z Łodzi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń