P.P.H.U. Komineks Kazimierz Pyrek

Kominy
ul. Wojska Polskiego 55/61 lok. 29 U, 91-072 Łódź Bałuty, łódzkie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
(5)

Informacje

Kominy to branża, w której P.P.H.U. Komineks Kazimierz Pyrek prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Łódź w województwie łódzkim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 507 819... lub mailową: kominkomi@wp.pl
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę P.P.H.U. Komineks Kazimierz Pyrek. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Wojska Polskiego 55/61 lok. 29 U, 91-072 Łódź.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 51.78545N, 19.46571E. [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników P.P.H.U. Komineks Kazimierz Pyrek oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
C
2
Credo 28
Polecam potrzebowałem profesjonalistów i trafiłem na tą firmę jestem zadowolony
M
D
Marcin D.
mogę z czystym sumieniem polecić potrzebowaliśmy odnowić kilka przewodów kominowych . Zleciliśmy to firmie komineks wszystko poszło sprawnie i terminowo polecam ich
J
JOLANTA
nierzetelny zły fachowiec nie polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.