Kitscha-Kwasiborska Monika. Kancelaria Adwokacka

Pełen zakres usług adwokackich już od 2014 roku

Adwokaci
ul. Kossaka 9/1, 93-213 Łódź Górna, łódzkie
(55 opinii) napisz opinię
Kitscha-Kwasiborska Monika. Kancelaria Adwokacka
ul. Kossaka 9/1, 93-213 Łódź Górna, łódzkie
Telefon
Kitscha-Kwasiborska Monika. Kancelaria Adwokacka

Informacje

Opis działalności firmy Kitscha-Kwasiborska Monika. Kancelaria Adwokacka w Łódź
Kancelaria Adwokacka, której właścicielką jest Monika Kitscha-Kwasiborska zapewnia kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym i przedsiębiorcom. Siedziba działalności znajduje się w Łodzi. Doradztwo prawne udzielane jest od 2014 roku.
Produkty i usługi
Kancelaria adwokacka zapewnia kompleksowe doradztwo prawne zarówno osobom prywatnym, jak i firmom oraz przedsiębiorstwom. Obejmuje ono między innymi konsultacje prawne, sporządzanie umów i reprezentowanie klienta w sądzie na każdym etapie postępowania. Adwokat udziela pomocy w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, spadkowego oraz prawa pracy.

Mecenas podejmuje się prowadzenia wszystkich spraw, również tych najbardziej skomplikowanych. Podejmuje się spraw rodzinnych i opiekuńczych, w tym rozwodowych, o podział majątku i ustanowienie władzy rodzicielskiego. Dodatkowo kancelaria wraz z klientem dochodzi w sądzie sprawiedliwego podziału spadku oraz jego przyjęcia lub odrzucenia, a także egzekwuje należny zachowek.

Adwokat reprezentuje też klienta w sprawach karnych i wykroczeniowych takich jak wypadki drogowe, rozboje, oszustwa i przestępstwa narkotykowe.

Kancelaria adwokacka wspiera też osoby w sporach przed sądami pracy. Udziela porad prawnych w zakresie przestrzegania praw pracowniczych i wypłaty należnego wynagrodzenia. Pomaga dochodzić odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i analizuje, czy takie osoby nie stały się ofiarami mobbingu.

Więcej informacji otrzymają Państwo poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Kitscha-Kwasiborska Monika. Kancelaria Adwokacka z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeziński, kutnowski, łaski, łęczycki, łódzki wschodni, Łódź, pabianicki, Piotrków Trybunalski, tomaszowski, zgierski

Opinie

(55 opinii) napisz opinię
M
Marta
świetne doradztwo prawne, bardzo zrozumiałe i przystępne dla zwykłego laika. Polecam
M
Michał
Systematycznie i profesjonalnie. Polecam
M
P
Michał P
Zdecydowana i skuteczna Pani mecenas nie ma sobie równych w Łodzi. Polecam
M
Marian
Rzetelność, merytoryczność i profesjonalizm. Polecam serdecznie
A
Asia
Dobra współpraca, polecam.
T
Tomasz
Rewelacyjny kontakt, w sprawach cywilnych nie ma lepszego adwokata
J
W
Jacek W
świetnie przeprowadzona sprawa, miałem niezłe kłopoty ale po interwencji Pani mecenas wyszedłem z tego bez szwanku:) gorąco polecam
M
Marta
Niesamowita skutecznoś na rozprawach, świetne przygotowanie! Polecam
M
Marcin
rewelacyjny kontakt, fachowa wiedza, korzystny finał sprawy. Polecam!
P
Patrycja
Polecam, adwokat z powołania - i do tego bardzo skuteczny na rozprawie
K
Krystian
W sprawach cywilnych najlepszy adwokat w Łodzi - polecam
P
Patrycja
świetne podejście do sprawy, współpraca z Panią Mecenas to czyst przyjemność - i do tego niedrogo:)
K
Krzysztof
Wszystko w pełni profesjonalnie, byłem pod wrażeniem wiedzy Pani Mecenas. Polecam gorąco.
W
Wioletta
Dziękuję bardzo Pani mecenas, bez Pani byłoby źle ze mną.
K
Krzysztof
Świetna specjalistka w sprawach karnych. Polecam.
M
Marcin
Polecam Kancelarie Pani Moniki. Ma niebywałą wiedzę prawnicza.
M
Marek
Świetne podejście do sprawy. Kontakt do Pani mecenas znalazłem w necie ale warto było zaryzykować. Polecam serdecznie
V
Viktoria
Dziękuję za pomoc i gratuluję wiedzy i umiejętności. Polecam wszystkim współpracę z mecenas Moniką Kitscha-Kwasiborską
R
Z
Ł
Romek z Łodzi
Pani mecenas prowadziła moją sprawę karną, bardzo mi pomogła i za to dziękuję. Bez żadnego namysłu będę polecał usługi Pani Moniki Kitscha-Kwasiborskiej bo jest godna polecenia. Brawo!!!
K
Krystian
Jeśli miałbym drugi raz sprawę sądową to na pewno kolejny raz skorzystam z usług Pani Mecenas. Niebywale skuteczny adwokat. Jeden z najlepszych w łódzkim
M
Marcin
Adwokat godny polecenia, każdą sprawę traktuje indywidualnie. Pełen profesjonalizm
J
T
Jagoda T
Brawo i jeszcze raz brawo ;) Dziękuję Pani mecenas za pomoc i zaangażowanie w moja sprawę. Będzie Pani zawsze u mnie na pierwszym miejscu jeżeli będę potrzebawać pomocy przwnej.
R
Rafał
Serdecznie polecam Panią mecenas - jej skutczność w załatwieniu mojej sprawy była niebywale sprawna.
W
Z
Ł
Witold z Łódzi
Poprzez ten wpis pragnę podziękować za pomoc Pani mecenas Monice Kitscha-Kwasiborskiej.Pani wiedza i zaangażowanie jest godne polecania każdemu kto potrzebuje naprawdę świetnego prawnika.Dziękuję więc Pani Moniko za pomoc.Pozdrawiam gorąco :)
K
Katarzyna
Serdecznie polecam, bardzo skuteczna Pani mecenas - do tego sprawa przegła szybko i bezproblemowo.
M
Z
Ł
mateusz z łasku
Dziękuję za pomoc i zaangażowanie w moją sprawę.
Z
W
Zuzanna Wnuk
szukałam pomocy przy rozwodzie i u Pani mecenas Kwasiborskiej ją otrzymałam.bardzo się cieszę że tu właśnie trafiłam bo dzięki fachowej pomocy jestem już rozwiedziona i mój syn ma zabezpieczone alimenty,dziękuję i polecam wszystkim.
M
Marek
Świetny adwokat - bardzo skutczny, polecam
M
marika
mogę śmiało polecić usługi Pani mecenas Kitscha-Kwasiborskiej , pomogła mi i to jak .Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa. Dziękuję
B
bohdan1980
Brawo Brawo dziękuję bardzo za pomoc.Jestem szczęśliwy że trafiłem właśnie na Panią Pani mecenas.Jeżeli będę mógł to będę polecał Pani usługi każdemu kto będzie w takiej potrzebie bo już sprawdziłem i warto.
M
S
Marian Szyk.
Jestem bardzo wdzięczny za pomoc w przebrnięciu przez niełatwą sprawę.Dzięki Pani mecenas kamień spadł mi z serca i mogę wrócić do "życia". Ma u mnie Pani wdzięczność do kończ życia. Dziękuję.
Z
K
Zbyszek K.
Dziękuję za pomoc :)
M
Ł
Mateusz Łódź
Witam serdecznie i chcę powiedzieć że korzystałem z usług kancelarii Pani mecenas Moniki Kitscha-Kwasiborskiej. Pani mecenas bardzo mi pomogła przy sprawie rozwodowej i powiem szczerze, że bez opieki adwokata został bym z niczym a wina moja żadna. Chcę zapewnić wszystkich którzy to przeczytają jak i Panią mecenas Monikę, że będę usługi jej kancelarii Polecał. Dziękuję za pomoc.
M
Z
Ł
MAREK Z ŁÓDZI
Napiszę krótko bo nie ma się co rozpisywać. Korzystałem z pomocy Pani Mecenas Moniki Kitscha-Kwasiborskiej i tą pomoc otrzymałem. Bardzo za pomoc dziękuję i mogę zapewnić że będę Panią Polecał.
G
J
Gośka J
Dziękuję Pani mecenas za przeprowadzenie i wsparcie mi udzielone podczas mojej sprawy rozwodowej. Bardzo przeżywałam tą cała sytuację z rozwodem i dzięki Pani mecenas udało mi się przez to przejść bez szwanku. Polecam usługi Pani mecenas Moniki Kitcha-Kwasiborskiej wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy sprawdzonego prawnika. Dziękuję za pomoc i Gorąco Pozdrawiam.
A
J
Antoni Jan
Witam, byłem klientem Pani mecenas i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony.Trafiłem do Pani mecenas Moniki Kitscha-Kwasiborskiej przeszukując internet w poszukiwaniu opinii o adwokatach z Łodzi.Gdy trafiłem do kancelarii to już po chwili rozmowy z Panią mecenas czułem się uspokojony i wiedziałem że dobrze trafiłem. Z Pani mecenas bije takie ciepło i czuć zrozumienie dla drugiego człowieka w potrzebie.Na marginesie powiem że moja sprawa była sprawą karną. Dziękuje Pani mecenas za doprowadzenie mojej sprawy do szczęśliwego końca. Będę polecał usługi Pani kancelarii.
M
M
Marcin Mruk
Dziękuję Pani mecenas za pomoc i wsparcie w mojej sprawie. Bez Pani rzetelnej pomocy zginąłbym na pewno. Będę Polecał Pani kancelarię i Pani usługi każdemu, kto będzie potrzebował skutecznego i konkretnego prawnika. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
R
radosław
Witam, chcę się podzielić i zarazem podziękować Pani mecenas Monice Kitscha- Kwasiborskiej za pomoc. Zwróciłem się do Pani mecenas z kłopotem z nierzetelnym kontrahentem i po interwencji Pani mecenas klient pieniądze oddał. Wszystkim zatem Polecam usługi tego adwokata, bo okazał się bardzo skuteczny.
B
W
Bogdan Wąsala
Ja trafiłem do Pani adwokat przypadkiem, ale zostałem przyjęty miło i fachowo. Podczas pierwszej rozmowy przekonałem się, że to osoba konkretna i rzetelna. Nie miałem oporów, by powierzyć jej sprawę dla mnie bardzo ważną, bo dotyczącą rozwodu. Wszystko zakończyło się pomyślnie więc będę Polecał tego adwokata moim znajomym.
W
K
Weronika Kłos
Wszystkim którzy oczekują od prawnika rzetelnego i uczciwego podejścia do sprawy Polecam mecenas Monikę Kwasiborską. Trafiłam do Niej z Polecenia koleżanki i naprawdę było warto. Na bieżąco udzielała mi wszelkich informacji w sprawie. Zawsze przygotowana i miła. Skutecznie działała i udzieliła mi wsparcia, którego potrzebowałam. Dziękuję.
M
W
MARTYNA WALASEK
WITAM. CHCĘ POWIEDZIEĆ, ŻE TO CO PISZĄ O PANI MECENAS MONICE KITSCHA-KWASIBORSKIEJ TO PRAWDA.JA MIAŁAM PRZEZ PANIĄ MECENAS POPROWADZONĄ SPRAWĘ SPADKOWĄ I MOGĘ ZAPEWNIĆ ŻE WSZYSTKO POTOCZYŁO SIĘ PO MOJEJ MYŚLI. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z ZAKOŃCZENIA. DZIĘKUJĘ PANI MECENAS I POLECAM WSZYSTKIM BO TO ŚWIETNY FACHOWIEC I SOLIDNY PRAWNIK. DZIĘKUJĘ.
M
marta80
Z całego serca chcę podziękować Pani mecenas Monice Kitscha-Kwasiborskiej za doprowadzenie mojej sprawy do końca i to ze znakomitym skutkiem. Teraz już wiem, że jeśli ktoś potrzebuje rzetelnego i solidnego adwokata, to moim zdaniem nie ma lepszego w Łodzi. Kontakt do Pani mecenas można znaleźć na stronie lodz-adwokat.pl Dziękuję i Gorąco Polecam.
M
Z
Ł
MARIOLA Z ŁÓDZI
BARDZO DZIĘKUJĘ PANI MECENAS ZA POPROWADZENIE I DOPROWADZENIE DO SZCZĘŚLIWEGO ZAKOŃCZENIA MOJEJ SPRAWY RODZINNEJ. JESTEM PRZEKONANA, ŻE BEZ POMOCY PROFESJONALNEGO PEŁNOMOCNIKA JAKIM PANI JEST NIE BYŁOBY TAK ŁATWO I BEZSTRESOWO. BĘDĘ PANIĄ POLECAŁA. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ.
A
Alfred
Zdecydowanie pani mecenas Monika Kitscha-Kwasiborska, w Łodzi o kogoś lepszego trudno. Ona działa w zakresie prawa cywilnego jak i również karnego, więc z każdą sprawą można się do niej udać i na pewno pomoże i doradzi.
D
darjusz
Gdyby ktoś tak potrzebował dobrej kancelarii adwokackiej z Łodzi, to Polecam mecenas Kwasiborską www.lodz-adwokat.pl na prawdę zna się na rzeczy a do tego specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa od prawa rodzinnego po sprawy karne.
W
Z
Ł
W. Z ŁÓDZI
CHCĘ POLECIĆ KANCELARIĘ I PANIĄ MECENAS MONIKĘ KITSCHA-KWASIBORSKĄ, BO KORZYSTAŁEM Z JEJ USŁUG. PANI MECENAS JEST NAPRAWDĘ BARDZO POMOCNA I PODESZŁA DO MOJEJ SPRAWY BARDZO RZETELNIE. BARDZO DZIĘKUJĘ PANI MECENAS ZA MÓJ SPOKÓJ I "ZAWIASY" DZIĘKI.
R
ROBI77
SERDECZNIE POLECAM PANIĄ MECENAS WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY CHCĄ PROFESJONALNEJ POMOCY PRAWNEJ. PANI MECENAS POMOGŁA MI W SPRAWIE KARNEJ. DZIĘKI POMOCY JESTEM JUŻ SPOKOJNY I UNIEWINNIONY. DZIĘKUJĘ I POLECAM.
A
Z
Ł
ALINA z Łódzi
Bardzo jestem zadowolony ze współpracy z Panią Mecenas Moniką Kitscha-Kwasiborską i dziękuję bardzo za pomoc. Pani mecenas praktycznie poprowadziła mnie za 'rękę' w mojej sprawie rozwodowej i pomogła mi w ustaleniu wysokości alimentów na dziecko. Nie wiem, czy bez tej nieocenionej pomocy dałabym radę. Jeszcze raz dziękuję.
R
RADEK80
Dziękuję Pani Mecenas za zaangażowanie i oswojenie mnie z salą sądową. Byłem przerażony przed sprawą a dzięki Pani i pani okazanemu wsparciu było ok. Dziękuję za pomoc w uregulowaniu kontaktów z synem i w sprawie alimentów.
A
B
Artur Byś
Serdecznie Polecam. Ja byłem bardzo zadowolony ze współpracy. Pomoc, którą otrzymałem była nieoceniona. Dziękuję.
Z
C
zosia cz
Korzystałam z pomocy tej Pani Mecenas w skomplikowanej sprawie rodzinnej. Pani Adwokat była bardzo zaangażowana. Udzielała mi bieżących informacji w sprawie, służy radą i wsparciem. Na terminach w sądzie była osobiście, zawsze przygotowana i rzeczowa. Współpracę oceniam na bardzo wysokim poziomie.
J
jovita82
Współpracowałam z Tą Panią Mecenas w sprawie spadkowej. Bardzo dziękuję za poświęcenie i rzetelne podejście do pracy. Współpracę oceniam wzorowo.
J
K
JADZIA KŁYS
Pani Monika świadczy usługi prawnicze na wysokim poziomie. Zawsze przygotowana, chętna do rozmowy i pomocy. Takiemu pełnomocnikowi warto powierzyć swoje sprawy. Dziękuję.
D
Datrk
Chciałbym szczerze polecić Panią Mecenas, Monikę Kitscha-Kwasiborską. Jest to adwokat o wspaniałym podejściu do klienta i do sprawy, którą się zajmuje. Wiem to na własnym przykładzie. Przed spotkaniem Pani mecenas wydawało mi się, że dobry adwokat drogo kosztuje, a to wcale nie tak. :) Będę Polecał Panią Monikę każdej osobie, która będzie potrzebować fachowej porady i pomocy prawnej. Dziękuję Pani Mecenas.
M
B
Maria B.
Polecam Kancelarię i Panią Mecenas Monikę Kitscha-Kwasiborską. Jest to osoba bardzo rzetelna i zna się na rzeczy. Pomogła mi w sprawie spadkowej. Sprawa zakończyła się pełnym sukcesem dla mnie i poniosłem nieduże koszta.