Wonder Małgorzata Jach

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Władysława Jagiełły 7, 93-427 Łódź Górna, łódzkie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
Telefon
792 179 957

Informacje

Wonder Małgorzata Jach działa w branży Salony i gabinety kosmetyczne. Siedziba firmy znajduje się w województwie łódzkim w miejscowości Łódź.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 792 179 957 lub mailowy: wonderpmu@gmail.com
Firma świadczy działalność pod adresem 93-427 Łódź ul. Władysława Jagiełły 7,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Wonder Małgorzata Jach: [kopiuj]
Uważamy, że Wonder Małgorzata Jach poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
W
Karolina Wiesioł
Zrobiłam w Wonder cały pakiet, brwi, kreski i usta. Wszystko wygląda świetnie! Polecam z całego serca! Po kwarantannie wybieram się na zabieg spłycania blizn ??
W
M
Wojciechowska Magdalena
Pani Małgosia tworzy naprawdę piękne brwi. Najpierw przychodziłam do niej na hennę pudrową,a po czasie zdecydowałam się na makijaż permanentny i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! Jestem bardzo zadowolona!
W
Weronika
Zdecydowanie polecam. Małgonia uratowala moja twarz... Miałam okropny stary makijaż permanentny brwi,ale dzięki dwóm zabiegom removera,moglysmy stworzyć nowe,pasujące wreszcie do mojej twarzy,delikatne brwi. Czekałam z opinią do całkowitego zagojenia,ale zupełnie niepotrzebnie. Jestem bardzo zadowolona,że trafiłam właśnie do Wonder. Pozdrawiam Gosię i przy okazji super załogę fryzjerską, która pracuje obok :)
K
O
Karolina O.
Polecam gorąco zabiegi u Pani Małgosi. Długo biłam się z myślami,czy wykonać makijaż permanentny,bo bałam się przerysowanego efektu,ale odważyłam się i jestem przeszczęśliwa,że wybrałam właśnie Gosię!Moje brwi zyskały wyrazistości,a przy tym nie straciły na naturalności...jestem mega zadowolona! Teraz czekam na termin na usteczka!Polecam w 100%
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.