Amw Maciej Wosiecki

Buty, ubrania i środki ochrony indywidualnej BHP

Artykuły i sprzęt BHP
al. Piłsudskiego 143, 92-332 Łódź Widzew, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Amw Maciej Wosiecki
al. Piłsudskiego 143, 92-332 Łódź Widzew, łódzkie
NIP
7282104463
Telefon
Amw Maciej Wosiecki

Informacje

Opis działalności firmy Amw Maciej Wosiecki w Łódź
Siedziba firmy AMW znajduje się w Łodzi. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Maciej Wosiecki, zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości odzieży i artykułów BHP dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Ma w tym zakresie duże doświadczenie, ponieważ początki działalności firmy sięgają 2005 roku.
Produkty i usługi
Bezpieczeństwo i higiena pracy wymagają stosowania się do regulaminów zakładowych i ogólnych przepisów oraz używania specjalistycznego wyposażenia i odzieży. Ubrania i akcesoria BHP można kupić w sklepie AMW. Firma zapewnia wysoką jakość produktów, różne rozmiary dla kobiet i mężczyzn, a także atrakcyjne ceny. Z przedsiębiorstwem można ubrać się od stóp do głów i to na każdą porę roku i do pracy na świeżym powietrzu oraz pod dachem. Przykładem sprzedawanej odzieży są spodnie na szelkach, czyli ogrodniczki w różnych kolorach, a także spodnie do pasa. Sprzedawane są również kombinezony robocze, w tym ocieplane, fartuchy i ubrania odblaskowe oraz spodnie, kurtki, koszulki i inne części garderoby w widocznych z daleka jaskrawych kolorach. Oferta AMW obejmuje także:
-bluzy robocze,
-T-shirty robocze,
-koszulki polo,
-bezrękawniki robocze,
-kurki robocze,
-kalesony.

Poza odzieżą sprzedawane są buty, np. kalosze, trzewiki i półbuty oraz kaski, czapki i rękawice. W sklepie można też zakupić linki, szelki i inne artykuły do prac wysokościowych, okulary i przyłbice ochronne oraz maski, półmaski i ochronniki słuchu.

Klientom ferowane są też apteczki, gaśnice, ręczniki, środki do zachowania czystości i przemywania ran, a także taśmy ostrzegawcze.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie AMW. Więcej znajduje się na stronie internetowej, a o dostępności poszczególnych artykułów można się dowiadywać telefonicznie albo e-mailowo.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń