Juve Sc

Gabinet rewitalizacji: masaże, akupresura, laseroterapia

Masaż
ul. Tatrzańska 63/65, 93-219 Łódź Widzew, łódzkie
(1 opinia) napisz opinię
Juve Sc
ul. Tatrzańska 63/65, 93-219 Łódź Widzew, łódzkie
NIP
7292038667
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
603762302
Juve Sc

Informacje

Opis działalności firmy Juve Sc w Łódź
Gabinet rewitalizacji Juve powstał w 1995 roku. Firma znajduje się w Łodzi. Klientom oferowany jest szeroki wybór masaży.
Produkty i usługi
Gabinet masażu Juve zatrudnia doświadczonych masażystów, którzy nieustannie szkolą się i rozwijają swoim zawodzie. Zabiegi wykonywane w Juve służyć mają zdrowiu oraz polepszać samopoczucie. Ich skuteczność potwierdza coraz większa liczba zadowolonych stałych klientów firmy.

Oferta obejmuje:
- masaż leczniczy,
- masaż klasyczny,
- masaż stóp,
- masaż odchudzający,
- masaż z użyciem czekolady,
- masaż bańkami chińskimi.
Klienci skorzystać mogą również z relaksującego masażu gorącymi kamieniami, terapii manualnej, a także zabiegów nastawiania kręgosłupa. Proponowane są także masaże z użyciem kolagenu i miodu, które pozytywnie wpływają na stan skóry, jej elastyczność oraz nawilżenie. Dużą popularnością cieszą się też terapia McKenziego i zabiegi rehabilitacyjne, pozwalające zadbać o kręgosłup i cały układ ruchowy. Ponadto w Juve wykonywane są zabiegi akupresury i laseroterapii.

Do dyspozycji klientów oddawana jest też sauna.

Zapraszamy na wizytę do gabinetu rewitalizacji Juve.
Zasięg działania
Firma Juve Sc z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
J
Julian
Masaż gorącymi kamieniami działa zbawiennie na moje zdrowie i samopoczucie. Nie sądziłem, że to będzie miało aż tak dobry wpływ na organizm.