Glass-Service Naprawa Pęknięć Szyb Samochodowych inż. Krzysztof Michałowski

Szyby samochodowe
ul. Zbiorcza 5b g.68, 92-328 Łódź Widzew, łódzkie
(27 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(4)
(4)
NIP
7281052959
Telefon

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Szyby samochodowe. Glass-Service Naprawa Pęknięć Szyb Samochodowych inż. Krzysztof Michałowski ma swoją siedzibę w miejscowości Łódź w województwie łódzkim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny (42) 67...
Jeśli chcesz nawiązać z Glass-Service Naprawa Pęknięć Szyb Samochodowych inż. Krzysztof Michałowski kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 92-328 Łódź ul. Zbiorcza 5b g.68.
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Glass-Service Naprawa Pęknięć Szyb Samochodowych inż. Krzysztof Michałowski.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(27 opinii) napisz opinię
A
Andrzej
Jest pod ogromnym wrażeniem wysokiego poziomu merytorycznego usługi i empatii pana Krzysztofa Michałowskiego - tuż przed wyjazdem w długą, zagraniczną trasę, w weekend, po zamknięciu zakładu zostałem po ludzku i profesjonalnie potraktowany.
S
Stefan
Naprawa pajączka na szybie czołowej. Ciężko zauważyć to miejsce . Wszystkim polecam .
B
D
Bartek D.
Naprawa pajączka na szybie skuteczna i brak śladu . Polecam .
E
T
Emilia T.
Usługa naprawy szyby wykonana szybko i efekt super . Polecam !
K
Krzysztof
W dniu dzisiejszym tj. 27.05.2020 r. Pan inż. Krzysztof Michałowski wykonał w sposób profesjonalny naprawę szyby przedniej w Mitsubishi Lancer. Polecam Krzysztof
P
P
Paweł P.
Druga szyba naprawiona u Krzysztofa . Wszystkim polecam ten zakład .
K
Kasia
Serdeczne podziękowanie za uratowanie mojej szyby . Pan Krzysztof perfekcyjnie naprawił duże rozbicie w kształcie oczka . Polecam innym z podobnym problemem .
K
S
Kuba S.
Usługa naprawy uszkodzenia szyby wykonana szybko i bez śladu . Polecam .
M
Marcelina
Naprawa odprysku na szybie przedniej . Bardzo ładny efekt i krótki czas naprawy . Polecam i pozdrawiam p.Krzysztofa .
R
J
Robert J.
W styczniu naprawiałem uszkodzenie 15 cm. Do tej chwili bardzo ładnie trzyma , chociaż p.Krzysztof uprzedzał że może nie wytrzymać Polecam innym pechowcom !
M
M
Magda M.
Uszkodzenie szyby jak "pajączek ". Pan Krzysztof skleił to uszkodzenie, ślad b. mały i nie pęka dalej. Polecam.
F
"
fan "Widzewa"
BMW jeszcze nie ma 2 lat i walnął kamień - płakać się chce. Gościu perfekcyjnie skleił uszkodzenie. Połowa moich znajomych z Widzewa zna tego fachowca. Duży szacun.
H
Henryk
Naprawa tzw. oczka wykonana perfekcyjnie - prawie nie ma śladu. Komentarz mojego synka Bartka " ten pan ma zaczarowaną gumkę i wytarł ten kleks ". Pozdrawiam pana Krzysztofa.
T
K
Tomek K.
Usługa usunięcia odprysku wykonana szybko i skutecznie. Polecam.
K
M
Krzysztof M.
Dziękuję pani Aniu. Zadowolenie klienta z efektu usługi jest najważniejsze. Cieszę się, że mogłem pomóc w problemie z szybą, tak miłej i sympatycznej osobie. Serdecznie pozdrawiam!
A
Anna
Dzięki fachowości Pana Michałowskiego nietypowe i trudne do naprawienia uszkodzenie na szybie mojego auta zniknęło, a ślad po nim jest naprawdę nieznaczny. Jestem bardzo zadowolona: szybka i bardzo uprzejma obsługa, pełen profesjonalizm - serdecznie polecam!
K
Kuba
Usługa likwidacji "pajączka" wykonana solidnie i expresowo. Polecam!
K
K.Januszewska
Naprawiłam odprysk w tym zakładzie . Jestem zadowolona i polecam .
Z
Zagdowski
Naprawa wykonana szybko i fachowo. Polecam innym.
K
Ł
Klient Łukasz.
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej naprawy szyby, zwłaszcza, że wcześniej trafiłem do kogoś nie znającego się na takich naprawach i wypełnienie wypadło. Tutaj fachowo, szybko, profesjonalnie, szczerze polecam.
N
nieznany
Naprawa szyby wykonana solidnie i szybko. Polecam!
K
R
klient Robert
Jeden z lepszych fachowców w mieście,akurat pech chciał,że kilka razy korzystałem z usług tego pana i naprawdę gorąco polecam
R
P
Rafał P.
"Pajączek" powstały przy zdejmowaniu lusterka został usunięty bardzo profesjonalnie i szybko. Bardzo miła obsługa i przystępne ceny. dziękuje i pozdrawiam
G
G.Grynowski
Audi Q7 , rozbicie z promieniami - w Warszawie nie do zrobienia ! Radzili wymienic szybe - kilka tys. zl . A ten fachowiec w 1,5 godz. naprawil to uszkodzenie . Pokazalem w Warszawie - szczeka im opadla . Warto bylo przyjechac z Warszawy . Polecam !
S
S.Roszkowski
Po naprawie zostal minimalny , prawie niezauwazalny slad . Usluga wykonana profesjonalnie . Polecam ten zaklad wszystkim znajomym .
G
Gosiewicz
Bardzo profesjonalna firma .... polecam .....
W
więckiewicz
Bardzo fachowa i szybka naprawa. Widać, że człowiek zna się na fachu.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.