Stolar System Łukasz Ziółkowski

Szeroki wybór okien drewnianych, PCV i aluminiowych

Okna
ul. Łowicka 127, 96-100 Skierniewice łódzkie
(4 opinie) napisz opinię
Stolar System Łukasz Ziółkowski
ul. Łowicka 127, 96-100 Skierniewice łódzkie
Telefon
Stolar System Łukasz Ziółkowski

Informacje

Opis działalności firmy Stolar System Łukasz Ziółkowski w Skierniewice
Jako firma Stolar System na rynku działamy od 2011 roku. Nasza siedziba znajduje się w Skierniewicach, w województwie łódzkim. Właścicielem firmy jest Łukasz Ziółkowski. Zajmujemy się sprzedażą produktów z zakresu stolarski otworowej, takich, jak okna o profilach wykonanych z różnych materiałów.
Produkty i usługi
W Stolar System zajmujemy się sprzedażą, montażem i naprawą produktów z zakresu stolarki otworowej. W ofercie mamy przede wszystkim okna, drzwi i bramy garażowe. Nie brakuje u nas też parapetów czy rolet. Zapewniamy fachowe doradztwo i kompleksową obsługę pomontażową.

Obsługujemy zarówno odbiorców indywidualnych, jak i nabywców instytucjonalnych. Aktywnie współpracujemy ze sprawdzonymi producentami krajowymi i zagranicznymi. Klienci mogą liczyć z naszej strony też na doradztwo i kompleksową obsługę: od pomiaru, po montaż. Nieustannie się rozwijamy i dostosowujemy do zmian trendów na rynku, a także wzbogacamy naszą ofertę o nowe modele i wzory.

W zakresie okien oferujemy w Stolar System:
-okna PCV,
-okna aluminiowe,
-okna drewniane.

Największym zainteresowaniem cieszą się okna PCV. To rozwiązanie jest najczęściej stosowane nie tylko w budownictwie mieszkaniowym, ale też przemysłowym. Okna te zapewniają ciepło i umożliwiają personalizację poprzez dobór szyb i kolory profili, dzięki czemu można je odpowiednio dopasować do własnych oczekiwań.

Natomiast największe możliwości jeśli chodzi o kształt i wymiar okien, dają nam okna aluminiowe. Są one często stosowane jako witryny sklepowe, bądź duże przeszklone elementy ścian w nowoczesnych domach. Zapewniają nowoczesny design i doskonałą izolację cieplną. W ofercie mamy okna aluminiowe na profilach takich marek jak Aliplast i Yawal.

Uzupełnienie oferty okiennej stanowią okna drewniane. Jest to klasyczne rozwiązanie z drewna łączonego lub jednolitego. Zapewniają one bardzo dobry współczynnik ciepła i są wyjątkowo estetyczne.

Poza oknami, drzwiami, bramami garażowymi i osłonami okiennymi dostarczamy również panele podłogowe i deski znanych marek.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Stolar System. Więcej informacji umieściliśmy na stronie internetowej.

Zasięg działania
Firma Stolar System Łukasz Ziółkowski z lokalizacji: Skierniewice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Mariusz
Mają w ofercie nie tylko okna, ale też drzwi! Wszystko wysokiej jakości i przystępne cenowo.
M
Marlena
Solidne, energooszczędne okna kupiłam od Stolar System. Firma zajęła się też ich montażem!
B
Bogusss
Specjaliści od stolarki okiennej z PCV, drewna i aluminium. Można im zaufać.
K
kris1967
Produkują na zamówienie i montują stolarkę okienną. Polecam firmę Stolar System.

Słowa kluczowe

okna,