Stolar System Łukasz Ziółkowski

Szeroki wybór paneli podłogowych

Panele i podłogi
ul. Łowicka 127, 96-100 Skierniewice łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Stolar System Łukasz Ziółkowski
ul. Łowicka 127, 96-100 Skierniewice łódzkie
NIP
8361748250
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
ŁUKASZ
609272565
lukasz@stolarsystem.pl
Szymon
724443066
biuro@stolarsystem.pl
Sławek
578496163
slawek.k@stolarsystem.pl
Stolar System Łukasz Ziółkowski

Informacje

Opis działalności firmy Stolar System Łukasz Ziółkowski w Skierniewice
Prowadzimy firmę Stolar System. Właścicielem jest Łukasz Ziółkowski. Nasza siedziba mieści się w Skierniewicach. Zajmujemy się sprzedażą paneli podłogowych i oferujemy liczne usługi związane z tymi elementami wykończeniowymi.
Produkty i usługi
W naszej szerokiej ofercie znaleźć można atrakcyjne cenowo produkty z zakresu stolarki otworowej, a także paneli podłogowych. Oferujemy również montaż i serwis oferowanego asortymentu. Można zaopatrzyć się u nas między innymi w bramy garażowe, okna i drzwi. Sprzedajemy też parapety i rolety. Zapewniamy szybki montaż i fachową obsługę pomontażową.

Nasza oferta skierowana jest to osób fizycznych i nabywców instytucjonalnych. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że nasze produkty są najwyższej jakości, a to dzięki aktywnej współpracy z renomowanymi polskimi i zagranicznymi producentami. Można liczyć z naszej strony też na kompleksową obsługę od pomiaru, aż po montaż. Nieustannie się rozwijamy i dbamy, by nasz asortyment poszerzał się o nowe pozycje, modele i wzory.

W ofercie podłogowej mamy między innymi:
- podłogi laminowane,
- podłogi drewniane,
- panele winylowe,
- panele na ogrzewanie podłogowe,
- deski barlineckie.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego ze Stolar System w Skierniewicach. Udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących prowadzonej przez nas działalności. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Zasięg działania
Firma Stolar System Łukasz Ziółkowski z lokalizacji: Skierniewice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń